Gagy, které Vás rozesmějí, scénky, které Vás dostanou na kolena, písničky, jaké jste ještě neslyšeli. Legendární čtveřice Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol a Igor Chmela se vrací na televizní obrazovky. (TV Barrandov)

Crash master

Užívateľ ForGump to vystihol dosť presne. Barrandovská verzia Partičky zatiaľ pôsobí dosť lacne, veľmi malé publikum a po grafickej stránke tiež úpadok. Najväčším problémom je rýchle tempo. Na ďalšiu hru sa skáče hneď po pár sekundách, a pôsobí to až priveľmi zostrihane. Hry sa nestíhajú poriadne vysvetliť (aj keď ich poznáme), pri hádacích hrách sa zadávanie úloh vystriháva, a postavy sa dozvieme až po začatí hry. Nebolo by tiež od veci púšťať k stutočným divákom ešte nejaký smiech nahraný vopred. Obecenstvo bolo prvý diel dosť tiché. EDIT: Po pozretí druhého dielu pridávam hviezdičku. Chlapci hrajú stále rovnako skvelo, bohužiaľ im to kazí spracovanie, za čo však oni nemôžu. Naozaj by to chcelo väčšie publikum a kľudne aj hrať menej hier za ten diel, hlavne aby to nepôsobilo tak zostrihane ako teraz. EDIT 2: Tretí diel už dosiahol "primáckych kvalít". Chmela zasa exceloval, navyše už zostal čas aj na zadanie úloh. Ak uvidím viac dielov ako tento, dám aj barrandovskej verzii päť hviezd. ()

23ch

I když to tu už bylo, jen u konkurence, stále se tomu dá smát a scénky i reakce účastníků jsou stále originální. Dal bych plný počet, ale pořad je příliš krátký, tak jen 4 ()

barneybishop

Partička alias La Parta je zpět a já jsem nejvíc spokojený! Alespoň Barrandov je v tomhle ohledu rozumný a vzala si od Primy cenný skalp, který si myslím, že jen tak nepustí a ostatní televize můžou jen závidět. :) Prima bude litovat, že takový pořad zrušila. Pořád skvělé, i když je taky docela špatné, že je zde minimální publikum než tomu bylo předtím na Primě, ale chápu, že tenkrát to bylo před lety stejné a až poté se to rozjelo. takže věřím, že i za nějaký čas z toho bude velký Barrandovský amfiteátr se čtyřmi diamanty uprostřed v čele s Danem a Marianem. :) ()

rewoluce

Super že Pirtička ešte žije, ale mám niekoľko výhrad ani nie tak voči programu samotnému ako skôr po jeho obsahovom ale hlavne technickom prevedení. tak za prvé by mali na tom Barrandově niečo urobiť s tými nasvietenými zapudlenými ksichtamy ktoré sa neuveriteľne lesknú v každom zábere na Dana. Po druhé. Nechápem, prečo je tam divácka kulisa ako na pohrebe nejakého bezdomovca preboha? Sedí tam dohromady tak možno 20 duší a som presvedčený že účinkujúcim to na ich chcení podať najskvelejší výkon všetkých čias, veru nič nedá! Po tretie. Už by mohol Dano konečne pridať nejaké nové improvizačné hry a nie ak sa nemýlim a zrátam všetky časti spolu s TV Primou je to 118dielov toho istého dookola mútiaceho odvaru na ktorom sa síce stále dá zasmiať, ale jednoducho ak je raz niečo obohraté, prestáva to byť jedlé.. Preto hodnotím len 4 hviezdami.. a ešte dodám nie menej podstatnú vec a tou je technika (kamery, strih, obraz)! To fakt je Barrandov tak zle na tom aby natočil postprodukciu v SDLQ kvalite a nedal si tú prácu to aspoň upscall urobiť? Ja len že potom nechápem, načo je niekomu platiť drahý transpondér na družici, keď v podstate vidíme všetko v posranej SDkvalite!!! ()

MisoSasky

Veľmi zle prevedené. Partička si za štyri roky vybudovala určité meno, obyčajné dve rady divákov boli na Partičke, keď začínala. Už to, že miesto veľkej sály je na natáčaní dvadsať divákov, muselo ľuďom pri televíznych obrazovkách vyvolať dojem, že táto show už nie je to čo bývala a divákov stráca. Okrem katastrofálnej dramaturgie ale treba povedať, že show to bola stále kvalitná. Humor Igora Chmelu na oveľa vyššej úrovni, vtipy aj na aktuálne dianie a hry či témy boli taktiež vyberané citlivo a účelne. Som prekvapený, že príprava show bola natoľko podcenená. Z toho dôvodu dávam miesto 4-5 hviezdičiek len dve. Považujem to za dôvod, prečo fenomén ako Partička, teda La Parta, nepokračuje. ()