Aljak

Skvelá práca, Greg Kinnear! Toto bolo skutočne veľmi milé prekvapenie. Phil bol poriadne patologická postava, no v podstate som s ním trochu aj súcitil. Film na prvý pohľad pôsobí možno ako tragikomédia (resp. dramédia), ale vo svojej podstate to malo aj výrazný filozofický rozmer. A to sa mi veľmi páčilo! Prekvapili aj výborné dialógy, bizarné Philove dedukcie a najmä jeho vášeň pre hru na Spirosa, vďaka čomu dochádza k množstvu komických situácií a zvratov. Hlavne ten grécky akcent stál za to :D Výborný film! ()

wege

Pokus, jak se filmově vypořádat z krizí středního věku. Bylo to na první pohled docela osvěžujícího, překvapující, ale jako celek to nestáno za nic. Bylo to totiž takové plytké, neodsýpalo to, spousta myšlenek zůstala nedotažena, škoda. ()

pushover

Hezká dramedie o krizi středního věku. Greg Kinnear si střihnul režijní prvotinu i hlavní roli a obojí výborně. Příběh je lehce ujetej, ale originální. ()

solisoli

Paranoidná komicky komorná dráma o človeku, ktorý nedokáže pochopiť sám seba a rozhodne sa to zistiť na niekom čo sa, ale následne obesí. Vo svojom počine pokračuje ďalej, u pozostalých a nakoniec pochopí kto vlastne je. O to asi scenáru šlo, ale či sa táto snaha naplnila, je otázne. Malátne psychologická výrazne nezáživná vizitka o bití či nebití nakoniec dáva toľko očakávaný zmysel voči tomuto tu nezmyslu. Horko ťažko ***. ()