Kimecu no jaiba - Katanakadži no sato hen (2023) (séria)

Cunaida kizuna: Kawataredoki - Asaborake (S03E11)

(epizóda)
  • Japonsko Tsunaida Kizuna: Kawataredoki - Asaborake (viac)
Ukážka z filmu

Tanjiro, Genya a Nezuko pronásledují skutečné tělo čtvrtého „Nejvyššího měsíce“. Tanjiro si brzy uvědomí, že nejtěžší jsou těžká rozhodnutí, zejména ta s emocemi. (mikki089)

Ukážka z filmu

TheHulk

SPOILERS!!!.. Holy hell tak tahle poslední epizoda byla velké zklamání. Tolik buildupu pro nic. čekal jsem něco lepšího než Tengen Uzui vs Gyutaro, ale nakonec se z toho vyklubala přehypovaná honička za démonem, kterej půlku série jen utíká. Potom neměli koule na to ne jen zabít jedinou hlavní ani vedlejší postavu, ale ani tu, u který 10 minut přehrávali smutný flashbacky a bylo dost jasný že má zemřít. Nakonec fight s Mitsuri vs upper 4 skončil dřív než začal. 0 stakes celou sérii. ()

loki5

Byl poslední díl serie nejslabší. Asi ano jelikož v ní téměř nebyl ani Muichiro ani Mitsuri. Poslední díl byl docela zvlášní celkově minimum soubojů a Muzanova backstory. Ale i přesto jsem se nenudil ani chvíli. ()

Kimkong

Z této řady asi nejlepší díl. Poražení silného protivníka. Vznik hlavního démona. Náběh na velmi smutnou scénu, ale asi málo kdo čekal, že by to špatně dopadlo. Pak nějaké to loučení a určitě navnadění na další pokračování, kdy můžeme čekat vložení se hlavního bosse kvůli nesmrtelnosti. ()