Kapitán Kirk s posádkou jsou potrestáni za nedovolené přistání na xenofobní planetě. (SkyShowtime)

majo25

Mix westernu a sci-fi patrí medzi najuletenejšie crosovery. Dorazil čas aj pre ST, konkrétne do prestrelky u ohrady O.K. Corral. Dobrá atmsosféra, aj menší pocit beznádeje. Zaujímavé, že si miestnu mačičku našiel Čechov a nie Kirk. Úsmevne mi však pripadala skutočnosť, ako Kirk so Spockom dopodrobna ovládali históriu historických postáv a dátumov a že ešte aj do polovice príbehu sa snažili každému vysvetliť, že oni nie sú tými, za koho sú vydávaní. ()

sirien

Simulátorová epizoda před "vynalezením" simulátoru. Přesně takovej opruz, jakej bych čekal - až budu chtít vidět western, pustim si něco s Eastwoodem :/ . Jakože ok, nějaká krajně předvídatelná (a tipuju že už ve své době krajně předvídatelná), ale přesto sci-fi-ish pointa tam byla, ale jako dost slabý 3* ()

darkrobyk

Kirk je zde ještě větší paličák, než v jiných epizodách. Když zjistí, že hlavou zeď neprorazí, pokusí se s dalšími členy posádky vymyslet, jak uniknout naplánované smrti. Síla mysli je obrovská, a tak je možné, že se posádce záchrana podaří... Nejrozkošnější scény a krásná dívka navrch nejsou tentokrát určeny sukničkářskému kapitánovi, nýbrž Čechovovi. ()

• Epizódy boli vyrobené v inom poradí, než boli pôvodne vysielané. Epizóda "Spectre of the Gun" bola vysielaná ako šiesta, preto je niekedy označená ako S03E06. (koba)