Ano, ano, Nanette

• Česko Ano, Nanynko (viac)
všetky plagáty
Rodinný / Krátkometrážny / Komédia
USA, 1925, 9 min

Poprvé představený manžel se v rodině nikomu nezamlouvá. A do toho vstupuje její bývalý. (oficiálny text distribútora)

Iggy

Dcera přiváží své povedené rodince představit svého milovaného novomanžela – Jamese Finlaysona, který zrovna není ženským ideálem a všichni členové rodiny mu to dávají dostatečně najevo. Finlayson musí bojovat jak s nástrahami manželčiných sourozenců, tak s padajícím tupé, kterým zakrývá svou pleš, tak nakonec s Oliverem Hardym, bývalým nápadníkem své ženy. ()

otík

Groteska o novém poněkud hůře vypadajícím manžílkovi, který přijíždí do nové rodiny a je terčem posměchu a pohrdání. Stačí však, aby si udělal pořádek s bývalým manželčiným milencem (Hardy) a hned má tu správnou autoritu. Poměrně podařená, místy opravdu vtipná groteska. ()

ostravak30

I na dnešní poměry mi přišel snímek vtipný. I když klasický film těch dvou to není. Navíc to má docela srozumitelný příběh i pro běžného diváka. ()

brodži

Čekal jsem pořádnou dardu vtipných akcí a doufal, že se budu válet po zemi ale byl jsem zklamán. Na vtípky kdy někdo přilepí žvýkačku na zed a ta se mu chytí do paruky a následně sezení na židli na pružině.... no to ani není vtipné. Takové docela zklamání. i když mi tam chyběl Laurel. Ti dva točili spolu dobré snímečky. ()