Buffy byl přidělen nový pozorovatel. Wesley Wyndam-Pryce je mladý a nezkušený Angličan, který dostal na starost hned dvě přemožitelky ze Sunnydale. Prvním problémem, kterému musí společně čelit, je upír Balthazar. (ArsenalEagle)

Milano33

S Faith bola sranda, aspoň do určitého momentu. Spolupráca Buffy a Faith bola skvelá. Z počiatku sa mi vplyv Faith na Buffy veľmi páčil a vrelo som ho uvítal, ale v neskoršej fáze, už jej vplyv nebol moc pozitívny. Všetko ma svoju hranicu a myslím si, že obidve zašli až príliš ďaleko. A to prevažne kvôli zbrklému chovaniu Faith, nič nemala dopredu premyslené a to sa nezaobišlo bez následkov. Celkom mi jej bolo ľúto, že sa celá situácia vyvinula do takejto tragickej udalosti. Potom, čo neúmyselne zabila ľudskú bytosť, sa Faith emocionálne uzavrela do seba. Giles bol zbavený postu Watchera a tak nám bol predstavený jeho nástupca a môj obľúbenec Wesley. Wesleyho mám nesmierne rád. Síce si nevychádza s Buffy tak dobre ako Giles, ale to spraví čas, treba mu len dať šancu. Aj Angel bol parádny. ()