Kai hledá způsob, jak McCullougha zastavit, aby při tom nemusel obětovat některého z přátel. Strýček Six a Zan bojují o vedení Triády. (Netflix)

BROKEN_

Epizoda nám nabídla nejlepší akční pasáž, co zatím seriál vyprodukoval (ještě zbývá poslední díl, ale nemyslím si, že tuhle akci překonají ). V závěru mě seriál baví, že jsem dal poprvé 4 hvězdičky dílům hned po sobě, a to je co říct, protože dosud byl seriál průměr, v závěru je to ale lepší. Ačkoliv si myslím, že se finále nepovede, už jen proto, že to má tak špatné hodnocení, ( určitě proto, že to bude zase fantasy se slabýma CGI trikama, a že to bude strašně pitomý) i tak jsem na to zvědavý. Ale nic si od toho neslibuju. ()

KiSsNeO odpad!

Dědkovo vážný proslovy mě málem unudily k smrti a Kideon tomu taky moc nepomohl.. A líbačka s vodní wu? Tohle je vážně mimo, kdyby to nebyl předposlední díl a nebyl jsem zvědavej jak to dopadne tak to snad ani nedokoukám. 1000 mnichů v zabijákovi wu a pere se se třeba poskokama hodinu?...a ještě dostává na prdel? Třistakrát zlomený kosti poskoků, který se zvednou a naskočí zas do boje jako kdyby nic? Jáá jsem schovývavej ale tohle je moc.. Já nevěděl že to je pokračování Sám Doma.. :D ()