Při vloupání do datového centra je postřelen Michael Knight a přežije jen díky okamžité operaci. Po probuzení je plný pesimismu a chce z nadace natrvalo odejít. Aby ho alespoň trochu povzbudil do života, sežene mu Devon Miles Michaelovu dávnou snoubenku Stevii a Michael s ní znovu plánuje svatbu. Mafie ale nebere Michaelův odchod vážně - viděl tvář vrchního mafiána Duranta, a proto musí zemřít. (Amper01)

majo25

Ako sa zo starého mládenca a playboya Michaela Knighta stáva zrazu vdovec. Som síce na vážkach, či to už nie je za hranicou, o čom tento seriál je, ale kvôli originálnejšej zápletke, ktorá okrem akcie prináša netradične aj psycho-dramatično, sa asi prikloním na pozitívnejšiu stranu. Michael za jednu epizódu zažíva hneď niekoľko míľnikov. Na začiatku po postrelení rieši zotrvanie v nadácii, potom sa žení a my sledujeme lepkavú romantiku až po mstiacu sa verziu Michaela, ktorá mohla prísť podstatne skôr. Až mám dojem, ako keby mala byť z tejto epizódy dvojepizóda či dlhší diel smerujúci do kín a tvorcovia si to neskôr rozmysleli. ()