F1: Touha po vítězství

• Česko Formule 1: Touha po vítězství (viac)

Pohled na jednu sezónu nelítostných závodů Formule 1, kde řidiči, manažeři i majitelé týmů jedou na plný plyn, na dráze i mimo ni. (Netflix)

Recenzie používateľa Splasher k tomuto seriálu (2)

Série 3 (2021) (S03)

Určitě ovlivněno covidem, ale ten pokles kvality obsahu, kdy tentokrát nebyl tak dobrý výběr narativů, jako u předchozích 2 sezón, je patrný. Asi bych šel s hodnocením ještě níž, ale 3. sezónu zachraňuje "boxovací pytel 1. a 2. sezóny" Grosjean v 9. díle. ()

Série 4 (2022) (S04)

Bylo to právě během této sezóny, kdy jsem díky YT algoritmu či trendu klikl na sestřih jedné kvalifikace a od té doby začal sledovat sestřihy pravidelně. Po pauze více než 10 let, během níž jsem se o F1 zajímal jen velmi povrchně. A asi nebylo k návratu lepší načasování. V té době jsem byl s výsledkem vítěze konstruktérů a šampióna 100% spokojený. Kdybych byl v té době seznámen s obsahem předchozích 3 sezón, možná bych reagoval jinak. ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů