Avanpost

(festivalový názov)
  • Rusko Avanpost (viac)

V blízké budoucnosti se cosi přihodilo. Spojení mez většinou měst na Zemi se přerušilo. Kosmonauti objevili na území východní Evropy malou kruhovitou oblast, která stále žije. Co armáda nalezne za hranicemi této oblasti šokuje všechny. V obchodech, v automobilech, na silnicích, v budovách nemocnic a nádraží, všude jsou stopy boje. Kdo nebo co likviduje všechno živé? A jak dlouho vydrží poslední základna lidstva? (Týden ruského filmu)

sad12

Herecké výkony u hlavních postav = 10 z 15 || Herecké výkony u vedlejších postav = 2 z 5 || Kamera = 9 z 10 || Zvuk = 9 z 10 || Téma = 4 z 5 || Výkon režiséra = 8 z 10 || Scénář = 21 z 25 || Můj komentář: Avanpost je jedním z nejzajímavějších ruských filmů, které jsem kdy viděl. Ani chvíli jsem se nenudil a byl jsem napjatý až do titulek a film pro mě skončil s tím, že toho bylo málo a že chci vidět více. Scénář je v tomhle opravdu skvělý. Skvělá je i práce s kamerou, zvukem, efekty a kostýmy. Nepřátelští mimozemšťané vypadají též slušně. Co však je takovou hlavním mínusem, tak obsazení. Herci nejsou vyloženě špatní, ale říct, že by byli skvělí to také nejde. I tak jsem se o hlavní hrdiny až do konce bál a herečky vypadají fakt pěkně. Kam se na ně hrabou s krásou mnohé americké herečky. Filmu uděluji 74 % = ★  ★  ★  ★ ()

rostsoft

Velice svérázně natočené sci-fi, mohu říct, že to považuji za jednu z lepších děl, přesto že v době mého hodnocení dosáhl hodnocení pouze 64 %. Svým způsobem je toto téma originální, a právě proto doporučuji všem co mají rádi sci-fi. ()

CreepyJoe

Výborná scifárna, jít do něčeho podobného chce mít prostě odvahu, autoři ji měli a vzešla z toho super scifi jednohubka, plná futuristické bojové techniky, prostě špica. Kdybych to točil já přitlačím trošku na pilu a posunul bych to do hororu :D ()

ReichelTomas

Tak tohle byla paráda! A ty úplně úžasné akční scény! Super! I ten konec byl skvělý. Jenom osobně bych asi zabil i ty děti, vždyť se koneckonců nedá moc očekávat, že budou jiní než rodiče a mohly taky hned začít používat ty svoje superschopnosti. Ale jak říkám: sto procent! Škoda, že to nemá třeba pokračování. ()