Hrdinkou dvacetidílného italského seriálu Okouzlení je mladá ambiciózní lékařka Barbara Nardiová, která pracuje na prestižní klinice, kde se provádějí plastické operace. Barbara je svou prací posedlá, není tedy divu, že si ve svém věku získala takové renomé. Je šťastná, uznávaná ve své profesi, krásná a zrovna se vdává. Bere si svou dávnou lásku z dětství Roberta Ansaldiho, právníka, muže ze své společenské vrstvy. Svatba má začít za chvíli, ale Roberto má zpoždění. Sotva by Barbaru napadlo, že Roberto prožívá cosi, co do základů otřese jejich budoucími osudy. V porodnici bojuje o život svůj a svého dítěte mladá žena. Jak to, že ji přivezl právě Roberto a z nemocnice utekl jako zločinec? Takhle začíná příběh plný vášně, citů, lásky i pomsty. Příběh muže, který nechce riskovat a nedokáže říct ženě pravdu o své minulosti, jeho matky, jako vypočítavé ženy, pro níž vždy účel světí prostředy i Thomase, bratra dívky, který se chce pomstít. Italská spisovatelka Maria Venturiová, známá především svými příběhy Vítězství lásky a Příběh Chiary, znovu zasadila svůj příběh do prostředí bohatých italských vrstev dnešních dnů. (oficiálny text distribútora)

Mortemiss odpad!

"Okouzlená" nebo lépe řečeno "znechucená", toť moje pocity při sledování této ehmm středověké flákoty, kterou vysílá česká televize. ()

Drom odpad!

Nikdy jsem nepochopil, co to je a o co tam jde. V programu psali "seriál", ale protože jsem se nikdy nedokázal prokousat přes několik úvodních naprosto nudných a prázdných scén, řekl bych, že nějaká telenovela. Dávali to snad pořád, vždy když jsem přepnul televizi, a asi 1000 let. Dodnes nevěřím, že to má víc než 10 dílů, které pouštěli náhodně pořád dokola. Na úvodní znělku jsem si vypěstoval reflex "rychle přepnout nebo pryč". Nebetyčná nuda. ()

Chuppa odpad!

Snad jediné Italské slovo co znám je Incantesimo, a to díky matce které tento nekonečný seriál sledovala, nehoráznost, že to vůbec spatřilo světlo světa. Divim se, že to není z Argentiny tam by se tahle břečka hodila. ()

Vrtulka103

Naprostá zvrácenost! Lze sledovat pouze ze dvou důvodů: za prvé - potřeby totálního výplachu mozku (i když možná existují ještě horší seriály...) nebo za druhé - jako fanoušek jednoho z hlavních hrdinů série, Barbary (Agnese Nano) nebo Thomase (Vanni Corbellini), dvojice známé už z Chobotnice 5. ()

Tasartir

Za hudební úvodní znělku. Nevím proč všichni hodnotí jen jednu nevýznamnou část tohoto skvostu - příběh, tahoun této série je ta znělka. Ta je úžasná. ()

SenFlxr odpad!

Hodnotím jenom první sérii, ve skutečnosti jsem viděl jenom několik útržků a nevím jestli to bylo z první nebo desáté série, ale vím, že to byla a je neskutečná hovadina. ()

Meow86

Moc diváků tímto dílkem tedy OKOUZLENO nebylo. Bohužel, ani já. Kdyby se všech 8 sérií naštosovalo do jedné jediné, dala bych možná i hvězdičky 2. Ta 1 hvězdička je za obsazení. Italové/Italky jsou krásní lidé. ()

saaaky odpad!

Naprostý sranec, který jsem náhodně sledoval v TV vždy po příchodu ze školy. Kdyby aspoň ty lékařské zákroky měli dobře popsané ... Fujtajbl. ()

PaulCabot odpad!

"Takže si to shrneme, já miluji tebe, ty miluješ Andreho a ten spí s tvou matkou..." Oj! Velice trapný seriál, ze kterého jsem viděla jen snad 1 díl. ()