Losers

The Miscast Champion (E01)

(epizóda)
Dokumentárny / Športový
USA, 2019, 25 min

Réžia:

Mickey Duzyj

Kamera:

Adam Uhl

Trevor

Životný príbeh Michaela Bentta, bývalého úspešného boxera, ktorý sa neskôr stal hercom a stvárnil Sonnyho Listona vo filme Ali, napriek tomu že bol vybraný ako dvojka po Willovi Smithovi a ktorý je mimo iné autorom niekoľkých publikácii o boxe. Natočené zaujímavým štýlom, s animovanými prestrihmi, možno trochu zbytočne dlhé. ()

ghatos

Na posraného i hajzl spadne (v jeho případě ve vodě). Bolestivější to bylo o to více, že se dotýkal golfového nebe. Na druhou stranu i tak to byl obrovský úspěch a kariéra pak ukázala, že šlo o jediný velký záblesk. 75%. ()

KuceraJohny

Příběh je to skutečně zajímavý. Kluk co nechtěl ani boxovat se stane na chvíli tím nejlepší na světě. Po zranění se však vydá, mimochodem i díky na boxu, na cestu, která ho skutečně naplňuje. Parádní story. Přes malou stopáž jsem se však nedokázal do příběhu úplně tak vcítit a hlavně mi ohromně vadili animované prostřihy, které sice měli ukázat něco co je nezaznamenané, avšak já jsem spíš zastánce skutečných záběrů. Animace mi na celé stopáži vadila asi nejvíce. Kazilo mi to celkový dojem i když vím, že účel byl správný. Přesto si myslím, že lepší tři hvězdičky odpovídají tomu, že se stále jedná o kvalitní počin. ()