Cooper se dotazuje doktora Jacobyho, což ho navede k potenciálnímu podezřelému; Hawk nalezne Jednorukého muže. (SkyShowtime)

Frajer42

Trošičku slabší díl, který zejména lehce rozplétá vztahy mezi tamními drogovými providery. Obzvlášť zajímavé a nevyzpytatelné spatřuji v tomto seriálu ženy (což je obdobné jako v životě). Tak nějak podvědomě mi něco našeptává, že se extra kurva vyklube z Donny. Ze všech osob na mě působí nejméně důvěryhodným dojmem, protože člověk u ní nemá páru, co může čekat. Trošku mě prozatím zklamalo rozuzlení kolem jednoručky. Každopádně, atmosféra je stále moc pěkná a těším se, co přinesou další díly. Pomalu se ženeme do finiše série. ()

Belsazar

„Kdysi jsem poznal někoho, kdo mě naučil chápat odpovědnost a riziko. A pak i to, jak bolí zklamání.“ Cooperovy deduktivní techniky jsou úžasné, ale jeho postoj ke svému okolí, k lidem a událostem, to je největší devíza seriálu. On celý ten Cooper je vlastně úžasný. A snad ještě krásná ani ne třicetiletá Joan Chen. ()

fabecc1222

Po nabouchaném rozjezdu se v tomto díle trochu zpomalí tempo. V tomhle díle se toho až tolik nestane. Nejlepší a nejpůsobivější scéna je určitě potkání Jamese a Maddy. Jinak se ale spíše pohupujeme na stejném místě, případ se v podstatě nikam neposunune. Poprvé je tu konfrontace hlavních postav s Jednorukým Mikem, ale jeho důležitost tu zatím není vůbec vidět. Ale na druhou stranu, kdy si budete moct koukat z očí do očí s Lamou :)? ()