Keď sa ziskuchtiví projektanti rozhodnú zničiť lesné detské ihrisko, zjaví sa mýtický duch, aby im pomohol. Za indiánskeho ducha sa však prezliekol milovník a ochranca prírody McKenna (Chuck Norris), ktorému sa nepáči, ako sa stavebná spoločnosť správa k prírode a neberie ohľady na potreby iných. Na McKennu poštvú aj šerifa Ramseya (Max Gail), aby tvrdohlavého muža nejakým spôsobom „eliminoval... (TV JOJ)

Odpocivadlo

1* za Chucka Norrisa, ale toto bola úplna somarina. Pripadalo mi to ako keby sa partička chlapov z krčmy rozhodla požičať si kameru a s deťmi natočili niečo len tak z nudy. Toto bolo veľmi zle. ()

Happy98

K filmu jsem se dostal pouze kvuli Cendovi Norrisovi a stale nelituju ze jsem obetoval 90 minut sveho zivota abych shlednul tenhle skvost. Chuckuv klasicky drsny vyraz kterym zabiji vsechny smejdy na ktery se podiva v kombinaci s neprijemnejma odusevnelejma detma a naprosto dementnima drevorubcema musi bavit kazdyho kdo nehleda ve filmu hlubsi vyznam. Scena ve ktery jeden drevorubec skace na Chucka a leti 3 vteriny ve zpomalenym zaberu nez dopadne hubou na zem mi malem utrhla branici. 70% ()

Sashmen13

Za prvé, proč prima cool uváděla tenhle film jako 18+ : D, jsem si říkal, že možná Chuck začne vytrhávat srdce a a roundhouse kickovat hlavy, bohužel, byl jsem uveden v omyl, no nic. Stejně, když už jsem začal koukat, tak to musím dodělat no ne? A tak jsem to dokoukal, hrozná blbost ale zase docela sranda. Přiznejme si, tohle je film pro děti, stejně staré, jako ty co tam kempovali. A indián zvěromák Chuck rozdává kopy na všechny strany, scéna kdy zastaví motorovku rukou je legendární meme, ten pohled jde přímo do duše. Filmy tohodle typu mě jen utvrzují v mém rozhodnutí držení zdrávého respektu vúči přírodě, nikdy nevíte, kdy můžete dostat kop přímo do hrudi. ()

soukyd33

Poznámka: Film má na něco poukázat. Na co, to už máte zjistit samy. Velmi zajímavý film, plný krásných příběhů. 🤔👍🙂 Určitě stojí za shlédnutí. Postavit se proti bezpráví. Film má zajímavou atmosféru, a ta se táhne celý film. 👍 Poznámka: Přesně takové ochránce bychom dnes potřebovali. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

FrankMarx odpad!

Jednou jsem to viděl na cestě v autobuse, když přiblížím, že ta cesta byla hodně dlouhá, tak si můžete udělat obrázek jak moc velká je to vina tohohle 'skvostu'. Ale na druhou stranu to byla docela srandy, i když ne plánovaná. ()

Inner odpad!

"Hej Chucku, Walker Texas Ranger ti sice vydělává, ale kritici chtěj vědět jestli umíš zahrát i charakter" "Mmm..." "Vymysleli jsme tohle - budeš se zjevovat jako přízrak, vždycky někomu pomůžeš a budou tam děti." "Mmm..." "Počkej, to není všechno! Bude to mít ekologickej dopad na celou zemi, všichni si uvědomí jak špatný je kácet lesy a tak dále." "Mmm... a budu muset hrát?" "Ne, stačí tvůj výraz, vykradneme pár tónů a bude to končit dobře." "Mmm...A je v názvu Warrior?" "Jo" "Mmm...Beru" ()

JARDAHONDA odpad!

Nejhorší film Chucka Norise. Ztvárnil v něm indiánského ducha, které se zjevuje a chrání les.. Myšlenka sice hezká, ovšem doporučil bych ji dětem na základní školu. Tento snímek hodnotím, jako nepodařenou grotesku Céčkového typu. ()

xulux

Nyní jsem jej shlédl v TV, říkal jsem si, že jsem to v mládí neviděl. Pokud to berete pohledem dnešní doby, tak je to v podstatě "pohádka" a někdo by řekl i blbost. Ale vezměte si to pohledem člověka, dospívajícího puberťáka v té době, takových filmů se točila veliká spousta a dalo se na to koukat, nebyl takový výběr co máme dnes a tak není co kritizovat. Když zde hodnotíte nějaký film, co ho zkusit hodnotit pohledem diváka z té doby, ne z té dnešní, je to veliký rozdíl ... Hrát tam někdo jiný, než bratr režiséra ;) tak by možná nebyl tak zajímavý a nemusel by mu někdo odpustit, že jako indián používal karate ;) Není to úplná ptákovina, dá se na to podívat, aniž by u toho člověk usínal nebo měl pocit, že přepnout na noční teleshopping by mohlo být zábavnější ;) ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Teď má tvou velikost!" Film pro děti, kde je Chuck Norris duch! Scéna, kde Chuck zastaví motorovku rukou je zde nejvtipnější a zároveň nejlepší. :D - 20%. ()