V blízké budoucnosti záhadná nemoc zabíjí dospělé. Civilizace, jak ji známe, zkolabovala. Na světě přežívají pouze děti. Sourozenci Tom, Klára a Viktor našli útočiště v bývalém internátě. Život jim ale obrátí naruby dětský gang v čele s Nikem, který se ohání pistolí. Vůdce domácí skupinky Viktor navíc pomalu dospívá a je jen otázkou času, kdy se mu na jazyku objeví obávaná skvrna – první příznak nemilosrdné nemoci, která má na svědomí i rodiče sourozenecké trojice… (Stream.cz)

Recenzie používateľa Arkanoid k tomuto seriálu (5)

Skvrna (2019) odpad!

Seriál nemá zaujímavé charaktery, len schematické, aby sa mohol dej rozvíjať určitým spôsobom. Týmto spolu s neskúsenosťou hercov, nudnou záhadou a zle dávkovaným napätím to za veľa nestojí. Poteší len kamera a sem tam hudba, no neutiahnu to. ()

Pohřeb (2019) (E01)

Ako divák som si nestihol vytvoriť vzťah ani ku jednej postave, všetky boli totiž podané nezaujímavo. Hviezda za kameru. ()

Výprava (2019) (E02)

Opäť krásna kamera, najmä v exteriéroch, bohužiaľ aj najhoršie nadviazanie na predošlú epizódu, čo som kedy videl. Zápory minulej epizódy ostali, nové klady nepribudli. ()

Útok (2019) (E03) odpad!

Gentlemanské riešenia patových situácii v post-apo svete vyznievajú smiešne, rovnako ako celý spôsob útoku aj obrany. ()

Skvrna (2019) (E08) odpad!

Žiadne veľké scény, problém sa vyriešil náhodou a následky prišli akosi samé od seba. ()