Brahms: Chlapec 2

• USA Brahms: The Boy II (viac)

Po dramatické události se rodina přestěhuje na odlehlé sídlo, kde si synek oblíbí jednu panenku. Ta vypadá jako živá, ale možná nebude úplně nejhodnější. (Netflix)

Dark_Hark

Úprimne som si myslel, že tento film MAL nádej na 5* odo mňa, ale keď som videl ten katastrofálny koniec a pokus autorov o vydanie 3 partu ( som zvedavý s akým názvom ) tak som svoje rozhodnutie zmenil. Brahmsa môžete spáliť, zamraziť, poslať do vesmíru, ale aj tak Vás neopustí podľa tohto filmu ... strašné. V prvej časti: Chlapec 1 keď ho mrskli o stôl tak sa rozložil na 1 000 000 časti a teraz keď mu sekerou praštil do hlavy, tak sa poskladal jak puzzle do pár sekund. Trošku na zamyslenie. Vyvrcholenie toho deju a príbeh, ktorý povedal ten správca areálu bol ceľkom dobrý, ale prosím!!! EĎ NEVYJDE CHLAPEC 3 LEBO TO SKONČÍ JAK SÉRIA Annabelle .... 3* ()

Kataka

Jednička byla nudná sama o sobě... ale tohle bylo nudné celou dobu. Když už z toho udělali duchařinu tak to mohli aspoň udělat lepší než jen to že panenka s děckem komunikuje a pak hodí tantrum. Samozřejmě jsme dostali rodinný happy end ale s trochou zvratu u poslední scény. Doufám že nemají v planu udělat třetí film...to už by byla úplná  katastrofa. ()

Martinmt29

Parádní film na letní večerní promítání - stále průměrně napínavé, člověk si tedy během filmu může odskočit nebo mrknout na mobil a o nic nepřijde, na druhou stranu úplná blbost - ztráta času to taky není. 65% ()

BigJohn02

Bylo tam pár dobrých scén, ale celkově je to celkem zbytečné pokračování. V  předposlední scéně nechápu, proč ten otec nerozstřílel paňákovi palici, když už měl v ruce tu brokárnu - mohl Joea zachránit! ! ()