Krajné medze - Season 7 (2001) (séria)

Jako rodina (S07E01)

(epizóda)

Poslední dobou má přepracovaný otec rodiny Jerry Miller (Tom Arnold) problémy s manželkou Brooke (Catherine Mary Stewart) a se svými dětmi – synem Russem (Giacomo Baessato) a dcerou Candace (Kimberley Warnat), jimž se nemá čas věnovat. Využije proto nabídky televizní reklamy bezplatně si na 30 dní zapůjčit androida Gideon 4000 (Gerard Plunkett), který jim má s domácností pomoci. Jerry pomocnou ruku vítá, ale zbytek rodiny androida odmítá. Postupem času si na něj zvyknou všichni kromě Jerryho, který má dojem, že přestává být hlavou rodiny. (A.L.E.S.)

PKD

Taková chvílemi nevědomá variace na Babičky, dobíjejte přesně!;-) Byť o něco lepší. Stejně jako kolega, nejsem s koncem spokojen a proto jen za 3. Pozn. viděl bych to jako mix Asimova, Dicka a též asi nejdepresivnější a možná i nejlepší SF povídky co jsem v životě četl (a to už je u mě co říci) od jednoho z mistrů tohoto oboru Jacka Williamsona, S rukama v Klíně, která patří do volného 4cyklu Humanoidi z r. 1947. Toto je ovšem proti ní, slabý čajíček. Ale ve 2.pol. jsem tam ty náznaky cítil. Až mě zamrazilo. Možná ji měli rovnou a přiznaně adaptovati a bylo by to lepší. Kdo ví? Ani Martinovi Písečníci ve formě pilotu, nedopadli zrovna nejhůře. Určitě by to dopadlo o moc lépe, než Nadace. :-/  3.5 ()

JosefTomas

Není to špatné, ovšem chybí tomu větší dávka nevyhnutelného konce. Je to tedy koncem dost dobře nastíněno, ale stejně mi tam chybí mnohem větší důraz na konec, který pro mě nedopadl podle očekávání. ()