Osudové okamžiky

všetky plagáty
Česko, 2019, 45 min

Účinkujú:

Jaromír Soukup (moderátor), Jan Musil

Skutečné příběhy skutečných lidí, kterým nešťastný osudový okamžik úplně změnil život. Jak se poprali se svým těžkým osudem, jak se jim změnil život, co prožívali, čeho se museli vzdát, jak jim pomáhali jejich nejbližší a jak se s tím dokázali vyrovnat a žít dál – to se dozvíte v novém pořadu Osudové okamžiky. (TV Barrandov)

Drom odpad!

Mno, JůHeleŤůb zas perlí, to automatický přehrávání se nesmí nechat bez dozoru. Dal jsem dva díly. V prvním byl Honzík Musilojc Jaromíra Soukupa se svým drámem Jaromíra Soukupa vo tom, kterak upadl ze žebříku Jana Musila... že by chyba v matrixu? Každopádně, tokali si tam převeledobře, Soukup vařil z vody a dělal citlivýho, lezli si do řiti... ale tohle ještě ušlo. Hlavně díky Musilovi. Pak mi byl však naservírován díl s nějakým týpkem na vozejku. Ten stihl pouze několikrát zopakovat, že se nenarodil normálně (asi se vylíhnul z vejce nebo co) a ohradit se proti tvrzení, že je invalida, pak už iniciativu přebral Jaromír Soukup Jaromíra Soukupa a bez obalu mluvil za něj. Když tam hupnul třetí díl, můj žaudek překonal moji lenost a šel jsem to přepnout. Lepší než zvracet, to už očividně udělal Jaromír Soukup. Opět. ()

710.cz odpad!

Jan Musil je bezpochyby nejodolnější štěnicí (meziprstní plísní) českého -nechce se mi ani napsat show -takže sranda byznysu. A "fujky-hnujky" Soukup... ten je úplně mimo vyjadřovací schopnosti českého jazyka. ()