Vypusťte Thanapoda! Námořník z posádky, co se plaví po mimozemském oceánu, uzavře smlouvu s hladovou příšerou z hlubin. (Netflix)

Ronkar

Naprostá pecka! Komplexní příběh, který nekompromisně převálcoval všechny ostatní v této sezóně. Skvělá atmosféra. Zvraty. Hlavní charakter. Těžká rozhodnutí. Morální myšlenka. I animace se mi líbila. Má to i v té krátké metráži vše. Gore. Horor. Badass pointa. A lehká lovecraftovská příchuť. Bezpochyby nejlepší kousek ze svazku 3. ()

swenyx

Tohle byla bomba, doposud nejlepší epizoda celého seriálu. Námořnická podívaná s krabem, posádkou a vypočítavým chlapem. Vizuál a stylizace super, nepředvídatelný příběh navrch. Masakr ()

Jacky1235

Naprosto dokonalý! Totálně mě ten děj vtáhl a nepustil až jsem přestal vnímat čas.. Konečně zase naprosto WOW epizoda, možná i nejlepší zatím. Krásná animace, lstivej a chytrej kapitán, kterej byl v jádru vlastně dobrej a férově jako jedinej přežil. Naprosto skvělý, jen tak dál. ()

Gumanda

Tak tohle byl za mě jednoznačně nejlepší díl 3. série. Zápletka a atmosféra vměstnaná do 21 minut zvládnuta na výbornou. Typický rukopis Finchera a Walkera, opravdu radost tyhle dva vidět zase pospolu :) ()

0oq

Jako fanoušek Warcraftu 3 musím dát 5 hvězd za fan servis díky skvělému dabingu Anub'araka. Jinak konečně díl (asi jediný z celé série) u kterého někomu stálo za to se alespoň pár minut zamyslet nad scénářem i když to asi nebyl nějaký úctyhodný výkon protože nepřinesl nic nového, ale oproti ostatním dílům je to mistrovská práce protože jsem při sledování neměl pocit že jsem úplně vypatlaný idiot co jen rád kouká na hezké animace. (pro fanoušky Warcraftu cz dabing nutnost) ()