Archer cítí, že ho něco nutí pomoci rustikální mimozemské kolonii, která čelí ubývání zdrojů. (SkyShowtime)

RedRose

Klingoni! Tradičně se chovají jak dementi, nic jiného neumí. Naštěstí tady dostali lekci!! Skutečně (ne)chápu, že jsou Kklingoni mezi trekkies tak oblíbení. Za ty léta co vše ze Star Treku sleduju už po několikáté, s tím nesouhlasím! Klingoni jsou tupí trotlové, kterým záleží jen na boji středověkého typu a čestné smrti v boji! Chovají se jak tupá hovada a vůbec nechápu, kde vzali hvězdné lodě s warpem a jak se dostali do vesmíru?! Sami to vymyslet nemohli! ()

DocBrown

T'Pol má v bojových scénách najednou dvakrát větší svaly, že? Asi protože je to Bridgett Riley. Ale to není problém. Tím jsou úplně neschopní Klingoni, kteří nakonec zběle utečou před ohýnky. ()

noriaki

Klingoni jsou starobylá rasa válečníků s přísným kodexem a bohatou mytologií. S Federací válčili dvakrát a dvakrát ji přivedli na okraj porážky. Proto mě mrzí, když se k nim přistupuje stylem TOSky, tedy jako k tupým primitivům, kteří si troufají jen na slabšího. Za to dávám hvězdičku dolů. ()

sirien odpad!

Na začátku je bolestivě jasný o čem to bude, pak to je 40 minut čekání, až se ten westernovej shit díl odbude, během kterejch se nestane VŮBEC nic zajímavýho, prázdná jednohvězdičková nuda - a pak přijde finále kde to celý instantně degeneruje na boj s mexikánskejma desperados - teda, Klingonama - natahovánim provázků a zapalovánim rozlitýho deuteria a to byl moment kdy to už bylo fakt moc. ()