Archer s posádkou narazí na bludné planetě na skupinu Mimozemských lovců. (SkyShowtime)

PKD

Special quest star dr. Kyne z Dead Space a krásná (i když to je samoz. na individuálním vkusu každého heteráče) S. Niznik, kterou znám sice hl. z výborného Everwoodu, ale i jako trilla na můstku, ze ST IX.;-) P.s. obří slimák v samotném závěru dává vzpomenouti podobně postiženým jako já, na slavnou monster 50tkovou éru. Ovšem, zda to byl i záměr tvůrců, za to bych solného upíra do ohně nedal. ()

Lina

Noční prostředí dává epizodě zajímavou atmosféru. Místní obyvatelé naštěstí nejdou po soli (jako Nancy z Nepravého McCoye) a mají dost rozumu, aby na rozdíl od hostů ze Země nezkoušeli zbytečně provokovat nepřátele. Díky tomu se drží ještě docela dobře. A jen tak mimochodem, možnost syntetizovat vlastně jakoukoliv krev úplně ruší část zápletky z Cesty na Babylon v TOS. ()

sirien

Třetí divná nová planeta s divnejma mimozemšťanama - ale to zasazení bylo nevýrazný a vlastně takový nijak zajímavý. A popravdě ten koncept planety letící vesmírem mimo hvězdnou soustavu spíš dost promarněnej - stejně jako nějaká větší reflexe náhledů na lov atp. Ty 3* tu sou možná víc za dojem a formu, než za obsah a když nad tím přemýšlím s odstupem, tak nad nima začínám dost váhat - ale budiž. ()

noriaki

Říkejte si co chcete, ale exotické prostředí bludné planety se mělo využít k lepší zápletce. Třeba mohla Enterprise najít soustavu prastarých podzemních bunkrů dávno mrtvé civilizace, která se sem uchýlila ve snaze přežít rozpad své sluneční soustavy. Lovecká historka se měla odehrát někde jinde a někdy jindy. ()