Čtyři mladší důstojníci podstupují řadu úkolů, aby mohli být povýšeni. (SkyShowtime)

GejmronCZ

Pěkné téma, trocha cringe, neskutečný výbuch smíchu a nakonec velké COŽE. Asi tak bych to shrnul. Je hezké, že jsme konečně nahlédli pod pokličku života nižších důstojníků a jak je starší zkouší, jenže to má jedno velké ALE. Chápu přesně co se stalo, ale ten konec je.... WTF. To se nedá nějak moc jinak popsat. Vždycky po troskách hledaj i celé dny a hodiny, ale tady máme jen 2 zmínky a to je vše. To mě docela nasralo. Jo jinak ten vulkánec je naprosto typickej a tim jeho klidnym hlasem mě totálně zničil. To bylo perfektní. Ale víte co bylo ještě perfektní? Když tu máte takovýho borce, co pracuje na baru. Jako ten byl perlička celýho dílu. Když přišel do kajuty, kde starší důstojníci hrajou pokr a jen tak zahlásí s naprosto klidnym hlasem "Právě jsem oškubal nižší důstojníky a teď jste na řadě vy." Tak to mě doslova a dopísmene rozjebalo. Kdybych byl holka, tak už jsem hotovej. Jako to byla momentka, že si to musim klipnout. To bylo perfektní. ()

majo25

Vitajte v seriáli Star Trek: The Junior Generation. Začiatok s partičkou zelenáčskych kadetov na palube Enterprise je ako zo zlého tínedžerského sitkomu. Hlavné postavy zo seriálu fungujú iba na pozadí a až na záver sa nič vedecko-fantastické či aspoň dramatické nedeje. Hlavne, že sa epizóda až nebývale veľa venuje trápnemu a nudnému pokru. Záver s misiou a jej netradičným tragickým finišovaním to ako-tak napravuje. Pripomenulo mi to údržbársku epizódu zo seriálu Babylon 5. Vyzerá to na jednu z najslabších častí 7. série. ()

Loki_Six

"All my life I've served in the military. Once, it was an institution dedicated to the security of Cardassia. Now, it's little more than a platform for ambitious guls hoping to make their reputations in battle. If the information I've provided helps Starfleet deter even one pointless skirmish, I've served my purpose." ()

sirien

Nabídnout dění epizody z pohledu nízko postavených členů posádky je určitě cool koncept - bohužel to zašlo jen na půl cesty a velká část dílu je věnována spíše pohledu na klasické hlavní hrdiny. Pozdější B5 A view from the Galery zašlo dál, čímž získalo i lepší výsledek. ()

PKD

Nevím, zda to sloužilo jako platforma pro svého tv s. jmenovce od McMahana:) ale je to dosti super a už napo1. jsem quitoval s povděkem, že konečně! je díl převážně o těch, které v TNG vidíme jako nutné křoví v baru, na chodbách či na můstku. Special quest star...Sito Jaxa z dílu the First Duty.  ()