Enterprise uvízne v čase na pokraji totální zkázy. (SkyShowtime)

majo25

Výborná hard-scifi zápletka, v ktorej sa miešajú viaceré zaujímavé prvky - Romuláni, iná forma života, časové diery - to všetko v jemne mysterióznom háve, dobrom napätí a postupnom dejovom zvrate. Patriccia Tallman po dôstojníčke Enterprise a teroristke teraz ako Romulánka. ()

PKD

Totálně promakaný díl, kde je naprosto vše, co potřebuji k naprosté spokojenosti, včetně milovaných Romulanů.;-) A dokonce s přidaným humorem, který obecně ve SF žánru moc nemusím a ve ST zvláště, ale tady mi nevadí...naopak. ()

sirien

Podobně jako Next Phase, i tady váhám mezi 4 a 5*... a dám 4. Chtěl jsem dát 5, ale pak mi došlo že jen protože ve zbytku série to tak vyniká - v silnější sérii by to byly jasné 4, a ještě navíc asi ani nijak extra výrazné. .akože je to rozhodně hezkej díl a má i zajímavou SF zápletku a twist a Romulany a hekzej star-trek-ish point, ale prostě tomu chybí cokoliv nějak hlubšího nebo zvlášť propracovanějšího. ()

noriaki

Nejsem určitě sám, komu to přišlo jako horší verze epizody The Next Phase. Zápletka je méně "věda" a více "fikce", a ani stěžejní charaktery nejsou tak zajímavé. Na druhou stranu má příběh atmosféru tajemna a děj si dovedně pohrává s diváckým očekáváním. Scéna s kreslením do páry měla skončit na podlaze střižny. ()