Enterprise trpí bizarními následky po tajné a nevítané návštěvě mimozemšťanů. (SkyShowtime)

Loki_Six

I call it "Ode to Spot": Lt. Cmdr. Data: Felis catus is your taxonomic nomenclature, / An endothermic quadruped, carnivorous by nature. / Your visual, olfactory, and auditory senses / Contribute to your hunting skills and natural defenses. I find myself intrigued by your sub-vocal oscillations, / A singular development of cat communications / That obviates your basic hedonistic predilection / For rhythmic stroking of your fur to demonstrate affection. A tail is quite essential for your acrobatic talents, / You would not be so agile if you lacked its counterbalance. / And when not being utilized to aid in locomotion, / It often serves to illustrate the state of your emotion. O Spot, the complex levels of behavior you display / Connote a fairly well-developed cognitive array. / And though you are not sentient, Spot, and do not comprehend, / I nonetheless consider you a true and valued friend. ()

noriaki

Téma je parádní, skvěle zpracované a hrozba téměř strašidelná, ale paradoxně jsem si z celé epizody zapamatoval jen Datovu uspávací Ódu na Skvrnku, jejíž první čtyři verše jsem se okamžitě naučil nazpaměť. Robert Wiemer natočil několik dílů Star Treku a vesměs všechny mají ten samý problém. Udušený potenciál. Dokonce i skvělá epizoda Parallels mohla být ještě mnohem lepší. ()

sirien

Výbornej nápad... kterej nějak - postrádá jakoukoliv šťávu a atmosféru. Ta sterilita tomu děsně škodí. Jakože vážně - na začátku Reikerova osobní depresivní storka, která vůbec nepůsobí depresivně, pak hezká část simulátoru, která navodí trochu hororové ladění... které se pak úplně vytratí a na konci to spadne skoro do separodie, jen naprosto nehumorný. Jakože herci to hrajou, nápad to má, jen to tvůrci natočili jak technickej manuál :( ()

PKD

1 ze 2 squellých dark dílů s Rikerem. Ten druhý jest již v předchozích komentářích vzpomenutý, Frame of Mind. TOP scéna? Zřejmě ta v simulátoru. Líbí se mi na tom, že jsou tam i náhodně vybraní lidé a ne jen zase ta elita z můstku. ()

majo25

Príjemne mysteriózna atmosféra s jemným nábehom na horor. Neviem, či je to úmyselné, ale pripomína to reálne únosy Šedými. Títo emzáci by si zaslúšili v budúcnosti nejaké pokračovanie. ()