Geordi uvázl na bouří zpustošené planetě a posádka se ho snaží zachránit. (SkyShowtime)

sirien

Romulanský kpt. Tamalok tomu pocitově přidává hvězdičku... ale reálně jí to nemá. Solidní polo-akční díl, který je ale jen na efekt - v ničem se nejde moc do hloubky, nic se nějak pořádně neřeší, nic se nijak víc neukáže. Jinak ale sympatický Romulan, Worfovo etické ne-dilema jedna dvě zajímavé momenty s Geordim, Romulanskej Warbird. ()

PKD

Sice na tak působivé, jako Defector, ale pro mě jakožto Romulanofila, nebude dílů s nimi, nikdy dost. Rozhovory Geordiho s Bochrou za to stojí. Tomalak po1. v podání neskutečně charismatického G´kara, který ale jako Romulušna není zdaleka tak působivý. Což přičítám pochopitelně nedostatku prostoru jemu věnovaném. Tomu já říkám, promrhání quallitního herce. Dodnes se taky divím, že ho do TNG dali vícerokráte. ,,Vítejte na Galordon core, kde žádný dobrý skutek nezůstane nepotrestán´´. ()

majo25

Vynikajúca epizóda s témou so "spriatelenou" rasou Romulánov, ktorá má výbornú predovšetkým atmosféru. Hlavne úvod na búrkovej planéte je ako z partesu. Mňam. Od pomyselnej čerešničky na torte chýba už len vesmírna bitka. ()