Picard se uprostřed vyšetřování nečekaně setkává se svou první láskou. (SkyShowtime)

sirien

Jeden z klasičtějších SF námětů pojatý dokonce ne úplně tuctově zbytečně rozmělněnej Picardovou naprosto zbytečnou a prázdnou ne-love ne-story a s nic moc provedenym dramatem. Škoda, těch pár scén co se fakt věnujou nějakýmu SF bylo udělanejch dobře. ()

majo25

Veľmi zaujímavá sci-fi zápletka o časovej trhline, nelineárnom plynutí času a tvorbe nekonečného množstva vesmírov, ktorým niektorí fyzici vysvetľujú pravú podstatu dejov vo vesmíre. Pravé sci-fi. Lepšie je to spracované v niektorých epizódach Babylonu 5, ale ten je o rovných 10 rokov starší seriál, takže nebudeme to mať ST NG za zlé. Dokonca aj romantická linka nebola otravná, ako to väčšinou býva. ()

kwoky

Silný scifi námět v kombinaci se starou (nerezavějící) láskou kapitána Pickarda. Nejzajímavější je, že tu je jen velmi málo efektů a většina "scifárny" se odehrává díky herectví a dialogům. Datova závěrečná scéna s antihmotou byla zajímavá, ale jak tam pak stál s prázdnou nádobkou, ucítil jsem trochu trapnosti. Každopádně solidní díl. ()

SSE

Další spíše slabší, řekl bych taková oddechová, epizoda (dal bych 51% :) ), která poodhaluje Picardovu osobnost v kombinaci z vědeckým objevem, které opět zasahuje do tématu vyšších bytostí/dimenzí. ()