Enterprise doprovází admirála Federace na planetu, kde má vyjednávat o propuštění rukojmích. (SkyShowtime)

sirien

Chtěl sem dát 2*, ale... ve skutečnosti sem to beztak celý proklikal. V TOS to ještě bylo tak nějak odpustitelný, ale v TNG - autoři co nechtěj psát SF by prostě neměli psát pro SF seriály a svoje noirový fanfikce by si měli jít realizovat někam jinam. ()

kwoky

Povedená demonstrace možností a nedostatků holopaluby. A je to stylové, vtipné, doktorce Crusherové to pekelně sluší a závěr s pozdravem hmyzákům mě pokaždé pobaví. Jen nechápu, proč program v simulátoru běžel samovolně dál, když ho kapitán pauzoval. ()

DocBrown

Epizoda Nejdesedostatzesimulátoru první v celém Star Treku. Časem se z toho stane klišé omílané dokola a dokola, hlavně v posledních sériích DS9 a v celém VOY. Všichni jdou do simulátoru bez komunikátoru, nejde transportovat, vypnout energie, blbost, jen několik vtipů. Tady navíc přechytřelej Wlezley. Na konci ještě hologramy vylezou ven a Picard se vykecává místo toho aby řešil skutečné hmyzáky, které ani neukázali. TOS: A Piece of the Action bylo daleko daleko lepší. ()

majo25

Epizódy s použitím simulátora sú vždy zaujímavé a originálne. Fantázia tvorcov sa môže vyhrať. Aj keď to zasadenie (40. roky 20. stor) s použitím filmového noiru nebolo pre mňa príliš atraktívne, je fajn, že ho ozvlášnili aspoň humorom (shnedý Data z Južnej Ameriky). Škoda niekoľkých nelogičností, nepresnotí a aj trápností (Piccard s úžasom opisuje prostredie simulátora, ako keby ho nikto iný neskúsil). ()