Soud začíná a Maja, které hrozí až 14 let ve vězení, svědčí o pravé povaze Claese a o tom, jak se zvrtly její 18. narozeniny. (Netflix)

Anderton

Že budú vrcholom série diely odohrávajúce sa prevažne na súde a s retrospektívami udalostí vypovedaných pred porotou nie je prekvapením. Množstvo súvislostí začína dostávať zmysel, postavy sú nejednoznačné, máte chuť nenávidieť nielen otca Sebastiana (mimochodom aj on má svoj svojrázny pohľad na vec), ale aj prokurátorku, ale ako by sme sa chovali na jej mieste? Tých obetí je tu viac než by sme na prvý pohľad povedali a skrátka tvorcovia vedeli, kedy presne vytiahnuť na diváka to najlepšie, v tomto prípade zároveň aj najkrutejšie. ()

Najt

Vynikající díl. Víme v podstatě většinu toho co potřebujeme, nevíme akorát souvislosti, ty se ale určitě dozvíme. Každopádně soudní přelíčení bylo brutální. A je opravdu zajímavý, jak člověk mění názory na postavy. Každopádně hlavní postava se dostala do opravdu mizerné situace a jsem zvědav, jak to dopadne. ()

• V čase 20:50 si můžeme všimnout, že matka Maji (Hanna Ardéhn) má u soudu spletený culík do drdolu, nicméně když je za chvilku přestávka soudu a matka odchází – v čase 19:41 – tak si můžeme všimnout, že má sice culík, ale ne spletený do drdolu, ale rozpuštěný. (Pavlínka9)