Inspektorka Nilssonová Maju dál vyslýchá ohledně jejího vztahu se Sebastianem. Dívka si vybavuje divokou párty, kterou na začátku školního roku pořádal. (Netflix)

Anderton

Druhý diel je už o poznanie sugestívnejší než pilot. K slovu sa dostáva aj puška, i keď v trochu nečakanej situácii. Užijeme si s rozmaznanými teenagermi veľkú párty, tentokrát ich už spoznávame niekoľko desiatok a okrem jednej výnimky nie je šanca si z nich nikoho obľúbiť. Otec s jachtou bol nesympatický už v prvej epizóde a tento dojem stále graduje. Potom ale prekvapí úplný záver, ktorý napríklad odpovie na to, prečo tento arogantný milionár nie je súčasťou dejovej línie zo súčasnosti. ()

Cheeter

Tenhle díl stál za to. První nám normálně naservíroval situaci, ten druhý nám ji krásně zamotal. Není to právě od věci, když tvůrci dokážou jednotlivé kroky správně rozložit a načasovat. ()

chrispe

Druhý díl mě celkově moc nebavil. Vůbec mi nesedí to bohaté prostředí, asi se s tím nedokážu moc ztotožnit. Můj odhad dalšího děje je takový, že do toho Sebastian Maju navezl, ráno zabil otce, aniž by ona o tom věděla, jeli do školy, kde začal střílet (ona nemohla/nechtěla) a že ona ho ve finále zastřelila vlastně z "milosti". Doufám, jestli to dokoukám, v nějaké překvapení a ne tak průhledný děj. Btw: pořád nechápu, jak může Maju někdo zastupovat, když o tom co se stalo nic neví a ani se to nesnaží z klienta dostat ()

Najt

Příběh se začíná rozjíždět, dozvídáme se první informace o školních vraždách a zjišťujeme, že hlavni sympatická postava už není tak sympatická a rozhodně to není žádné neviňátko. Otazkou zůstává zatím všechno, ale udělal to z ní on ? ()