Vynálezce licencovaného pyramidového systému umírá při nehodě v bazénu a zůstává po něm vdova s dcerkou, zadlužená a bez peněz na řádný pohřeb. Nate jí nabídne, že jí pronajme drahou rakev, v níž nebožtíka jen vystaví, a pak ho nechá spálit. Jenže právní řád jasně nakazuje, že použitá rakev nesmí být prodána dalšímu zákazníkovi. Podle Fisherovy poslední vůle náleží hotovost, akcie a peníze z pojistky Ruth. Nate a David zdědí pohřební ústav a Claire získá školné, které ovšem rozhodně nehodlá použít na zaplacení studia. Později Ruth vyvolá při výletu do přírody roztržku s Hiramem, Davida nečekaně navštíví jeho bývalá snoubenka, která zatím neví o jeho sexuální orientaci, a Claire páchá nepravosti se svým přítelem Gabem v zadní části pohřebního vozu. (HBO Europe)

LachtanShows

Už teď se mi pozdává koncept, že v každém díle někdo umře (nejspíš bizarně) a rozjede se kolem toho taškařice uprostřed rozpolcené rodiny, vlastnící pohřební ústav. Michael C. Hall tu má zatím vděčnější roli než ve svém nejslavnějším seriálu. ()

Časové pásmo bolo zmenené