Detektív John (Caesar James) pracuje na americko-mexických hraniciach. Na nedostatok práce sa nemôže sťažovať ani náhodou. Aj tentokrát rieši zvláštny prípad. Ktosi zabil takmer celú skupinku mexických imigrantov, ktorí tajne prekročili americkú hranicu. Nažive zostala len jediná žena, ktorá poskytla približný popis mladého páchateľa. Johnovi nezostáva nič iné, ako prečesávať okolie incidentu a čakať, kedy sa mladík objaví a zadržať ho skôr, než dôjde k ďalšiemu krviprelievaniu. (beso74)

beso74 odpad!

Kombinácia stále populárneho upírskeho príbehu a teraz, pre USA, nanajvýš populárnej témy - ochrany hraníc pred šmejdom z Mexika. Nanešťastie tvorcom chýbali peniaze, skúsenosti a i samotná vízia, ako s filmom naložiť. Môj osobný dohad je, že došli peniaze a čas a tak ho aspoň nejako ukončili. Aj keď je film s upírmi zväčša o nejakej akcii a napätí, tu je to všetko zväčša decentne preskočené (v snahe toho príliš veľa neminúť na triky) a tak divák dostane nanajvýš niekoľko sád siahodlhých úmorných dialógov, z ktorých jeden je obzvlášť iritujúci, asi 3-4 minút dlhý rozhovor medzi dvoma upírmi prebiehajúci v mysli a vyjadrený pomocou titulkov, pričom postavy len tak vedľa seba kráčajú. Mojím dôvodom pozrieť to bol fakt, že o tom filme nikde nič nie je napísané a tak som preskúmať túto filmársku terru incognitu. Iný relevantný dôvod to dopozerať sa bude asi ťažko hľadať, podobných amatérskych pokusoch je na každý palec aspoň 100 a poniektoré z nich sa dajú pozrieť s oveľa väčším potešením. ()