Earl Sweet má živý sen, v němž se Boeing 747 zřítí přímo na jeho dům. Přesvědčený o tom, že se jedná o neblahou předtuchu, snaží se všemi způsoby uniknout svému osudu. (Česká televize)

k4n9ur

Osobně bych změnil scénář a to ve stylu “osud je nevyhnutelný” a to tak že když stařce vezou v autě aby letadlo havarovalo právě kvůli tomu že mu stařec s autem vjede do dráhy, takže by se nakonec stalo to co se má stát a děda by tomu ještě vlastně paradoxně pomohl. Tak jsem si myslel že to bude, ale asi by to nebylo úplně realizovatelný, protože letadlo mělo vybouchnout či co a ještě někde nad domem pána. ()

Vabr odpad!

Tak předvídatelný díl, že jsem si už u ze začátku říkal, jestli to nevypnout. Opravdu mě ta přehlídka nudy nebavila. Díl nebyl akční ani napínavý, tak co to má znamenat, když je pointa tohohle dílu o tom, aby něco změnil, co se nemá stát?! Hlavní postava byla mírně nesympatická. Díly tohohle typu jsou opravdu hrozné a ohrané! Tedy pokud jsou dobře zmáknuté, tak se mi líbí, ale jinak opravdu ne! Ještěže ta délka stopáže byla přijatelná. VYHODNOCENÍ: Z ČERVENÝHO HODNOCENÍ NA MODRÝ B) ()