Angel - Season 2 (2000) (séria)

Dlouhá cesta domů (S02E22)

(epizóda)
  • USA There's No Place Like Plrtz Glrb

Lornovi byla setnuta hlava, naštěstí má jeho druh schopnost přežít i bez těla, pokud není zohaveno. Wesley a Gunn narazí na několik bojovníků za svobodu, Fred se postará o Angela a Cordelie se sblíží s Groosaluggem. V pozadí toho všeho se připravuje vzpoura proti kněžím, kteří ovládají celou Pyleau. (ArsenalEagle)

Milano33

Pôsobivé zavŕšenie tohto stredovekého dobrodružstva! Úvod bol naprosto k popukaniu, keď Cordy zistila, že Lorneova hlava stále ešte žije. Našťastie sa Lorneovi nič nestalo. Winifred si vytvorila silné puto k Angelovi, stará sa oňho a súcití s ním. Rozkošnú Fred skrátka zbožňujem a scény s ňou mi vždy vyžarujú úsmev na tvári. Ten jej sladký tichúčky hlások a jej nikým nepochopený zmysel pre humor vážne milujem. Angel musí čeliť svojmu vnútornému démonovi. Wesley sa chopil vedenie povstaleckých síl. Byť vodcom odnášalo robiť ťažké rozhodnutia. Wes sa tiež ukázal ako generálny stratég. Na záver sme sa dočkali opulentnej bitky, ktorá mala tie správne grády. A príchod Willow na konci epizódy neveštil nič dobrého. Zrazu všetko utíchlo a celá miestnosť bola intenzívne nabitá emóciami. ()