Jessica vypráví svůj nejnovější román o studentech, kteří se zapletou do vraždy. (SkyShowtime)

chrispe

Dnes se ke mně dostala zpráva, že je paní Lansbury už ve hvězdném nebi. :-( Vražda v mollové tónině je první zkouška Jessici bez Jessici (fakt nevím, jaký i/y tam dát). Tyhle díly prostě nejsou ono, protože To je vražda napsala stojí právě na postavě všetečné spisovatelky, na kterou se lepí vraždy jak mouchy na mucholapku, a dost diváků, včetně mě, baví hlavně ona. Úlohu Jess tu má na starosti Shaun Cassidy v roli Chada Singera, snaží se, ne že ne. Případ je zajímavý, ale nic z čeho by si člověk sedl na zadek. A prostě... stejně je na tom nejlepší, když tam střihnou Angelu, aby nám něco řekla. :D ()

Tai_K_B

Jako ojedinělý experiment, no dobře, a mladičký Shaun Cassidy je jakš takš sympatický, ale popravdě na tento seriál o všetečné a energické vraždy řešící spisovatelce nekoukám proto, abych sledovala její vyprávění o tom, jak ty vraždy řeší někdo jiný. Být tato epizoda v jiném seriálu, ani bych o ni nezavadila. Rovněž Jessičina představa o domácím oblečení se s tou mou poněkud rozchází (a teď nemluvím jen o těch srandovních chundelatých střevíčkách od Gradyho), nicméně asi se není co divit. Konec konců, odehrává se to v zemi, kde se běžně chodí ve venkovních botách přes koberec rovnou do postelí a všichni si běžně kuchtí oběd bezchybně nalíčeni, načesáni, obuti ve venkovní obuvi a oděni v čerstvě vyžehlených elegantních šatech – to kdyby náhodou museli nečekaně otevřít nějakému náhodnému příchozímu a někam s ním narychlo odejít. Takže nakonec jsem si na ní nejvíc užila hostování Reného Auberjonoise, a to bylo tak asi vše. ()