Jessica se dostává do Oklahomy, kde pátrá po vrahovi své přítelkyně Carrie McKittrick, která nedávno odkázala značnou část svého jmění televiznímu kazateli Williemu Johnu Fargovi. Závěť, kterou oběť sepsala, se vůbec nelíbila členům rodiny a když se po hádce Carrie se svým nevlastním synem dostala do nemocnice, zemřela zde na otravu kyanidem. (chrispe)

chrispe

Tohle ani pořádně nedokázalo udržet mou pozornost. Pro mě nezajímavé prostředí i případ. // 27.9.2022 Po dnešním repete musím uznat, že jsem k tomu dílu byla před dvěma lety hodně přísná a jen dvě hvězdičky si nezaslouží. Zápletka je zajímavá (prostředí se mi furt nelíbí - ale já fakt nemám ráda sekty) a navíc je tu přítelkyně Jess, která měla prsty v tom, že vůbec začala psát. To je malé bezvýznamné plus. ()

Tai_K_B

Můj oblíbenec Art Hindle tady sice strašně přehrává, ale s Richardem Herdem tvoří vskutku povedenou nasupenou dvojku. Postava reverenda z elektrické katedrály je zajímavá, není to jen plytký loudič peněz z oblouzněných senilních stařenek, ale něco na něm (v něm) je. A taky tu konečně zjišťujeme, díky komu se Jessica dostala k psaní. ()