Wonder Woman - Série 3

(séria)
USA, (1978–1979), 18 h 39 min (Minutáž: 43–48 min)

Tvorcovia:

Stanley Ralph Ross

Predloha:

William Moulton Marston (komiks)

Lynda Carter, Lyle Waggoner, James Coleman, Michael Lerner, David R. Ellis, Suzanne Crough, Robert Patten, Dawn Lyn, Leif Garrett, Lanny Duncan, Albert Paulsen, Michael Baseleon, Peter Brown (viac)

NinadeL

Zatímco v televizi Lynda Carter hrála svou Dianu neuvěřitelně elegantně, ať už byla celá zahalená od hlavy až k patě nebo nosila jen plavky, ta komiksová se právě vrátila po velmi bouřlivých událostech do Justice League, ale móda 70. let naštěstí nebyly jen roláky a nesmyslně velké brýle ;) Možná, že by 4. sérii pomohlo naznačené přestěhování do L. A., ale to se bohužel nikdy nestalo. ()

PKD

Naprosto nejslabší série,kde vládnou s přehledem tak neskutečně stupidní a hl. nudné! díly (mnoho z nich jsem dokoukal jen s vypětím všech DC sil. Ono taky sledovati téměř 50min. nudné výblitky,není jen tak) ,že nebýt Gaultova mozku (jehož pokr. už v comicsové podobě mám a doporučuji fandům tohoto seriálu) ,dám i přes nakažlivý úsměv Lyndy Carterové,jen 2 hvězdy. Zachraňuje to, jako již tradičně,bonusový dokument,který má každá série. ()