Phoebe sa dozvedela, že jej nevlastný brat Frank sa tajne oženil so staršou priateľkou Alice. Šťastie novomanželského páru však kazí skutočnosť, že nemôžu spolu mať dieťa. Chandler má vážny intímny problém s Kathy. Monica a Rachel mu poradia, ako to môže spoľahlivo vyriešiť. Phoebe sa rozhodla, že dá neobvyklý darček Frankovi a Alice: po dohode s lekárom sa stáva nositeľkou ich dieťaťa. (TV Doma)

kratajirka

Monica: (k Phoebe) Užs to slíbila? Phoebe: Prý si to mám zatím jen promyslet, ale... ale co je na tom k promýšlení. Chtěla bych jim dát největší dar, jaký člověk může druhýmu člověku dát. Chandler: Donosíš jim dítě a ještě jim dáš Sony Playstation? ()

Loki_Six

" A two. A one, two, three. A three. A five. A four. A three, two. Two. A two, four, six. Two, four, six. Four. Two. Two. Four, seven! Five, seven! Six, seven! Seven! Seven! Seven! Seven! Seven! Seven! Seven! Seven! Seven! And there you are. " ()

• V ďalších epizódach sa ukáže, že Chandler (Matthew Perry) sa bojí psov, ale nebojí sa psa, ktorého má v tejto epizóde Phoebe (Lisa Kudrow). (Pat.Ko)