Pár, který má nakročeno k rozchodu, se nachomýtne k vraždě. V divokém závodě s časem pak musí najít skutečného vraha a očistit svoje jméno. (Netflix)

Malarkey

Vypadá to, že Hollywood má zase náběh na pár solidních komediantů, mezi kterými si rozhodně zaslouží pozornost i Kumail Nanjiani. Čímž ale nechci říct, že by Issa Rae byla v pozadí. Super dvojka (navíc Issu jsem ani neznal), super námět, super legrace, prostě odpočinková komedie se vším všudy. Plus musím říct, že se mi u Kumaila líbí ten jeho skrytej psychopat, toho si on prostě užívá a dělá to snad jeden film vedle druhého. A jelikož mě to zatím neomrzelo, tak to přidávám k dobru tomuto filmu. Zasmál jsem se a to jsem během jeho sledování doslova potřeboval, takže spokojenost. ()

Jaro.Krafcik

Novinka, netflix upozornil. Po 10 minútach som si myslel že to vypnem , plus, hovoril čo je to za blbosť. Ale vydržal som a celkom sa to rozbehlo. Ale určite by som čakal viac. Nie moc dobré postavy. Dej tiež slabý. Som rád že to bolo také krátke. A prečo za tri? Pár krát som sa zasmial. Ale kvôli absurdnostiam. Toto malo ísť do kín? Aspoň že to presunili na netflix, ale na druhú stranu, bola by kinopremiéra. 3* ()

Pethushka

Jako komedie je to výborný. Komická stránka mi hodně sedla a moc jsem si ty dva užívala. Celý film je vlastně o nich, vražda je jenom - ač zajímavá - zápletka a zároveň půda pro mnoho vtipných momentů. Začne to v momentě, kdy se poznali a skončí to... taky jimi. Žádný věci kolem, žádný zbytečnosti. Fajn, scénáristé se tam ke konci trochu nechali unést, ale až takové provinění to taky nebylo. Upřímně si nedokážu vysvětlit zdejší hodnocení. Já se u filmu dlouho takhle nenasmála. Silné 4* ()

luka4615

Příjemná nenáročná komedie, jejíž největší předností je ústřední duo a vypointované gagy. Snímek Lovebirds sice nenabídne nějak zvlášť originální příběh, avšak jako odpočinková zábavná záležitost na volné odpoledne dostačuje více než dobře. A to mi tentokrát vážně stačí. (Netflix) „I’m going to give you lovebirds a choice. What’s behind this door, or bacon grease to the face?“ ()

Chen

Není to nic, co by změnilo žánr komedie, asi hned od počátku budete tušit, jak to dopadne (i když pár překvapení je přichystaných, například scéna z policejní stanice), humor není špatný, ale za břicho se popadat nebudete, ale co opravdu funguje je chemie mezi hlavními hrdiny, kteří jsou shodou okolností mými oblíbenými komiky. Je to tak na 3,5 *, ale za obsazení musím dát kompletní čtyři. ()

• Film měl původně uvést Paramount Pictures 3. dubna 2020 normálně v kinech, ale kvůli pandemii koronaviru a uzavírání kin film uvedl Netflix. (SONY_)
  • Natáčelo se v New Orleans (Louisiana, USA). (SONY_)
  • Film mal mať premiéru 14. marca 2020 počas festivalu South by Southwest a následne mal byť uvedený do kín 3. apríla 2020 pod záštitou Paramount Pictures. Avšak kvôli celosvetovej COVID-19 pandémii, festivalová premiéra ako aj uvedenie do kín bolo zrušené, a Paramount predal film Netflixu za neuvedenú sumu. (drake31)

Netflix díky pandemii roste

Netflix díky pandemii roste

23.04.2020

Streamovací gigant Netflix čerstvě oznámil, že za první tři měsíce letošního roku získal dalších 15,8 milionů předplatitelů, což je podstatně vyšší číslo než předpokládaných 7 milionů. Celkově si… (viac)

Filmový festival SXSW bude online

Filmový festival SXSW bude online

03.04.2020

Jedna z mnoha událostí, které doplatily na současnou pandemii, byl i filmový festival v americkém Austinu South by Southwest. Na akci se tradičně setkávají filmaři z celého světa, promítají se… (viac)