Cassian je opäť na úteku a plánuje, čo ďalej. Chce sa vrátiť na Ferrix, skôr ako bude neskoro. (Disney+)

clump

Tak Luthen umí víc než jen působivě promlouvat, vynikající. Když ta vesmírná scéna skončila, musel jsem zatleskat, přestože to v prázdnym pokoji nikdo nemohl slyšet. Oceňuju i výskyt mimozemských postav, dokonce hned s klasickýma obličejovýma implantátama a techno blbostma místo rukou. Plus nejemotivnější scéna – B2 smutní. Tímto jsme taky asi vyčerpali skoro všechny záběry z traileru, je to tak? Do finále letíme v podstatě naslepo? A jestli na něm něco zásadně nepodělaj, tak máme co do činění s kvalitativně snad nejkonzistentněj skvělou první sérií seriálu, kterou jsem viděl. Aspoň pro mě byla absolutně bez hluchých míst, vaty nebo propadů směrem dolu, pouze s pravidelnýma výstřelama do ještě vyšších výšin. Nesouhlasim s celkem rozšířenym názorem, že začátek seriálu je nuda. Je mi líto diváků, kterym to přijde místama roztahaný, ale já nemůžu bejt spokojenější. It’s high, very high. ()

cenitel

O Well by jste si tak v 5. díle neopreli ani kolo a úplná otočka o 360 stupňů. Důkaz, co říkám pořád, z každý holky uděláte pěknou u nějaké to může trvat, protože musí zhubnout. Ale teď by ji chtěl každej 😍 A teď k příběhu: Skarsgard to zandal s tou lidí, fajn tríčky, stále mají co nabídnout. Celkem zajímavý tu je spletené, ale cíle je jasný. Škoda, že o Krugerovi jsme se nedozvěděli víc, celkem nic moc i o té nějaké elektrárně. Asi by to chtělo více času, rozehráli tady několik linek a každá má jen pár min., těžké stíhat vše. Na něco se trochu zapomíná, ale vzhledem k tomu, že je tam toho moc, nejde věnovat pozornost všemu. Moc velké sousto, ale zapadá to celkem dobře do sebe ()