Slučka okolo Cassiana Andora sa sťahuje. V zúfalej snahe vyhnúť sa zatknutiu sa Cassian stretáva s tajomným vplyvným mužom, ktorý mu ponúka peniaze, možnosť odletu z planéty a nádej na úplne iný život. (Disney+)

Saroman

A tak bude Disney pořád šukat do prdele značku Star Wars točením nekonečných spin offů který nejsou zajímavý vůbec ale vůbec ničím jiným, než spojitostí s původní ságou. ()

tele.kom

Hodnotím první tři epizody jako celek, protože to je v podstatě film, rozdělený do tří epizod. A vlastně vás ani nemusí moc zajímat Star Wars, protože příběh funguje zcela samostatně. Dost možná nejlepší Disneyho Star Wars. ()

jjjerry

Konečně první epizoda kdy jsem se neunudil k smrtí. Děj měl logiku, zápletku, akci. Ale Diego Luna mě prostě nebaví. Ale jeslti to udrží tuto laťku, bude to super. Se sw je tam sáule hrozně málo. Nevím proč tam nejsou třeba Stormtroopeeři místo "policajtů". Stále z toho více cítím Blade runnera. Ale bavil sem se. ()

Sopholojong

Ten zaver je uplny emocionalny masaker. Sled scen (unik na vznasadle, odbachnutie udavaca, zneskodnenie jednotky a lode, slzy "matky"), ktore by hravo obstali aj v celoveceraku. Toto si Tony Gilroy krasne opatril (pribehovo i audiovizualne). ()

UncleMorty

Ce pasa vy zmrdi! Já jsem Andy Cassian z prdelákova a já vám tý feminazi krávě co dojebala všechny Hvězdný Splátky ukážu! *Prásk prásk* Buenos Nachos ty Imperiální zdechlino po menopauze! To je tak když v jedný těžařský kolonii dojde k průseru jak vrata a najednou je dodávka materiálu na stavbu tý veletajný zbraně v prdeli. V kůži místního voficíra asi nikdo v tu chvíli nechce bejt, obzvlášť v případě kdy vás na dálku může vypnout nasranej cyborg co máchá nějakym podivnym klackem kolem sebe. Ale dějou se horší věci, jako například to, že na planetě někdo zapomene pár mileniálů kterým zrovna vřou hormony vo sto šest. To se pak každej sektorovej důstojník diví jak tam bez dozoru vznikl další pseudojeblej indiánskocosi kmen, ve kterým se mluví jazykem kterej by zvedl ze židle i Huttskýho gangestera. Díky bohu za ty neznámý únosce dětí, kterým se jich zželelo natolik, že jim natloukli do hlavy i něco jinýho než ty hipísácký hovna o lásce a míru. Protože pak můžeme po dlouhý době vidět tu epickou story ze špinavějšího prostředí tam kdesi v předaleký galaxii. ()

tata22

No, rozhodně nesdílím to nadšení, které tu převládá. Zatím je to celkem nuda, nic moc se neděje, přestřelka sice dobrá ale předvídatelná a očekávaná. Zatím mne nic moc nezaujalo, třetí díl trochu lepší než první dva ale jinak je to zatím o ničem. Představa spojení prvních 3 dílů do 1 filmu se mi jeví jak úplně ulítlá, protože bych to v tom kině asi celé nedal. Zřejmě bych usnul... Souhlasím, že výprava. lokace, hudba, herci, realismus je OK. Nicméně není právě SW založeno na trochu něčem jiném. Na nadsázce, humoru, přehrávání, pohádce, kde dobro vítězí nad zlem. Přijde mi, že zrovna SW zreálnit a zdrsnit není asi úplně nejlepší řešení. Když něco podobného udělali z Jamese Bonda tak výsledek byl tristní. Je mi líto ale já s Vámi tohle nehraju... ()

Harry89

Po prvních třech epizodách slintám blahem, hrabu nožkou a slastně vrtím ocáskem... Docela jsem zvědavý, jak se bude seriál vyvíjet ale konečně se v předaleké galaxii začalo blýskat na kloudnou podívanou, ostatně jak už sliboval trailer... 5 z 5 a hrň to do mě! ()

CreepyJoe

Tak prvnímu dílu jsem dal odpad, druhému taky a třetí dílu dávám pěti hvězdu. Seriál se zatím rýsuje jako seriózní scifi drama! A konečně došlo na mou kritiku a slova, kterou jsem spustil asi tak před 15 lety, že točit se kolem srance rodiny Anakinů, může být jen smrt značce. Svět starwars je dost bohatý na to, aby se vůbec nemusel pro děti určenými Jedii zabývat a stejně tak sračkoidní hlavní dějové lince kolem které se vše točí. Tady konečně někdo pořádně flusnul do ksichtu všem nerdům a fanouškům starwars a ukázal svou dospělejší vizi. Díky za to! Je více než zřejmé, že seriál trpý hloupě rozkouskovanou stopáží a původně měl mít první díl dvě hoďky, který rozejbali do tří dílů, protože cliffhanger se koná až ve třetím díle, takže asi nemá smysl sledovat díl po dílu a počkat si vždy až budou venku tak dva tři, protože první dva díli sami o sobě nedávaj prakticky vůbec smysl až se tředím dílem graduje celá úvodní pasáž zakončená cliffhangerem. ()

Cain(cz)

Asi tak: po třetí epizodě, jsem začal znova sosat Rogue One, ze kterého jsem před lety zrovna dvakrát odvařenej nebyl. Jestli si Andor udrží kvalitu, máme tu obecně velmi dobrý seriál, který bych doporučil i lidem co jim jsou SW u prdele. ()

handz

Konečně se něco děje. Absolutně nechápu proč tvůrci zvolili tak zbytečně pomalej a nezáživnej rozjezd, první dva díly mohl být jeden, vlastně možná i všechny tři...  Flashbacky mě neskutečně nebaví a vlastně ani nezajímají (Andor - dítě z Petra Pana? ) Stejně jako subplot pátrání po setře (doufal jsem že v prvním díle to bylo jen krytí u nějaké mise).  Opět mě tu nejvíc bavilo sledovat scény s poldama, Imf a Hlad sou fajn. Skarsgard nasměroval děj konečně správným směrem - Šándor se přidá k hnutí odporu. No a jak to dopadne už známe. Pořád nejsem přesvědčenej, že bylo nutné k tomu dělat takhle dlouhý seriál. Pokud další episody budou více v SW prostředí (objeví se imperium) a budou se odehrávat na různých misích ala Dark Forces - bude to možná fajn. Pokud se to vrátí k natahovanému pseudovážnému thrilleru, ochraňuj nás pánbůh.   PS:  lidi co tu stříli 5* need to chill the fu*k out. ()