Kraftwerk - The Robots

(hudobný videoklip)
všetky plagáty
Krátkometrážny / Hudobný
Západné Nemecko, 1978, 3:40 min

Ku songu "The Robots" bol vyprodukovaný oficiálny videoklip, v ktorom sa členovia nemeckej elektronickej hudobnej skupiny Kraftwerk (Ralf Hütter, Florian Schneider, Karl Bartos, Wolfgang Flür) predviedli ako naprogramovaní humanoidní roboti. Tesilové nohavice, červené košele, čierne kravaty, bezemotívne syntetické tváre a mechanické pohyby. (MM_Ramone)

MM_Ramone

Pieseň "The Robots" (Die Roboter) je úvodná, v poradí prvá skladba zo siedmeho radového štúdiového albumu nemeckej hudobnej skupiny Kraftwerk. Album nesie názov "The Man-Machine" (Die Mensch-Maschine). Vyšiel devätnásteho mája roku 1978 pod značkou vydavateľstva EMI Electrola. Ku songu "The Robots" bol vyprodukovaný oficiálny videoklip. Ku tvorbe tejto nemeckej elektronickej formácie sa dokonale hodí. Členovia kapely (Ralf Hütter, Florian Schneider, Karl Bartos, Wolfgang Flür) sa v ňom predviedli ako naprogramovaní humanoidní roboti. Tesilové nohavice, červené košele, čierne kravaty, bezemotívne syntetické tváre a mechanické pohyby. Ja tvoj sluga, ja tvoj rabotnik. Wir sind die Roboter! **** ()