Marshmello ft. Bastille - Happier

všetky plagáty
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2018, 3:53 min

orkadimenza

Když jsem sledoval, jak všichni sdílejí tuhle písničku na Instagramu, nechápal jsem co s ní všichni mají. Až když jsem se podíval na videoklip, pochopil jsem. This dog makes me cry. ()

Hornet.CZ

20% / Hudebně katastrofa a možná i nejhorší píseň od Bastille vůbec a ohledně videa tak tam vidím na velkou inspiraci, ba dokonce okoukávání od klipu k tracku "Take Her Place" od Dona Diabla a kapely A R I Z O N A, jenž vyšlo o nějakých 10 měsíců dříve a téma je dosti podobné, jediné rozdíly jsou, že v Happier umře malé holčičce a v Take Her Place samotnému interpretovy, dále také fakt, že v Happier dostane dcera hrdinky o 20 let později psa, který je skoro stejný jako ten co jí samotné před lety umřel, zatímco Don Diablo na nového pejska čeká max. v řádu týdnů / měsíců ale dostane úplně jinou rasu. Jedním z dalších důvodů prečo sa mi toto nepači je asi také to, že mám slabost pro plemeno husky, které se u Marshmella nevyskytuje, ovšem tento důvod je dosti nepodstatný a zbytečný zde uvádět, hold vám řeknu, že upřednostňuji klip i song od Dona Diabla, který je po obou stranách mnohem lepší. Video: 28%, Hudba: 11% ()