Among the Shadows

• USA The Shadow Within (pracovný názov)

Magika82 odpad!

Nečekala jsem mnoho...avšak nedostala jsem vůbec nic, co by alespoň zlehka pohladilo srdce divačky a zaměstnalo mysl kritičky... Scénář na dvě věci. Režie jen na tu první věc ze dvou. Herecké výkony rovny počínajícímu ochotnickému divadlu. Dějová linie bez hlavy a paty. Trikové efekty se rozhodly neúspěšně konkurovat těm ze 70. let... Stáhla jsem, viděla jsem, hodila jsem do koše... 0% a tedy Odpadkový koš, prosím! ()

Fenk

Lohanovic dcerka se na křižovatce hereckého růstu rozhodla vydat po stezce Muže, který se pyšní cejchou smrti. ()

silentname odpad!

Tak toto teda nie je comeback, aký by som si od Lindsay Lohan predstavoval. "Among The Shadows" je film, v ktorom je nezvládnuté snáď úplne všetko. Vôbec nevie pracovať s príbehom, herecké výkony sú úbohé, režijne je to maximálne odfláknuté... mohol by som pokračovať. Tento príbeh s vlkodlakmi je reálne len lacné krimi, ktoré absolútne nepotrebuje svoju zápletku a koncept na to, aby to pôsobilo inak. Akčné scénky sú v tomto filme absolútnou tragédiou. Ani raz som tomu dokopy neuveril. A Lindsay pôsobí na 99% vo filme, ako keby sa nikdy s nikým počas natáčania reálne nestretla a radšej urobila natáčania svojich scénok sama, aby ju nikto nerušil. Ako keby ju niekto do filmu nasilu pridal. Alebo im to pôvodná herečka zrušila a potrebovali nájsť náhradu a pretočiť všetky scénky. To je výsledný dojem. A je to tragédia. Príbeh je nudný, nič to dokopy neponúka, postavy sú nezaujímavé, všetko to splýva dokopy a mám pocit, že sa opakujem. Myslím si, že opäť môže film iba ďakovať skutočnosti, že sa nebude môcť dostať na moju nástenku hanby za rok 2019. Lebo by si tam skutočne vykúzlil poriadne vysoké miestečko. Nič na tomto filme nie je dobré. Absolútne nič. A je to len čistá strata času. Hodnotenie: F ()

Wade

I když jsem neměl žádná očekávaní přesto jsem hrozně zklamaný. Já čekal že se na film bude dát alespoň koukat ale ani to se nedalo. Šílená nuda ve které bylo snad všechno špatné od herců až po příběh který mě úplně minul a zapomenout nemůžu ani na svítící oči vlkodlaků. Celé mi to přišlo jako film o politice do kterého někdo strašně chtěl upíry a vlkodlaky. Za mě je tohle hodně špatný a podle všeho drahý vtip odhad je $12,000,000,který si ale asi svoje fanoušky najde. Proč teda dávám 1 hvězdu? Překliknul jsem se a řekl si že už to nechám ať tu není jedno ze dvou hodnocení odpad. 16% ---- 2/10 IMDb ()