Otis a Eric si chtějí odpočinout od lásky a vydají se s Remim do lesů. Ale rodiče nejsou dokonalí, to Maeve moc dobře ví. Ola se nechává vést svým srdcem. (Netflix)

LachtanShows

První série byla oproti své následovnici opravdu pomalou rozkoukávačkou. Silné je, když si člověk uvědomí, že tohle jsou vážně příběhy ze života. Že tvůrci neustále neztěžují jednotlivým aktérům jejich životy jen proto, abychom cítili pořádnou lítost. Ale abychom se s nimi mnohdy mohli skutečně ztotožnit. ()

Trevor

Otisov oco je neschopný postaviť stan, otec druhého bieleho chlapca je tyran, cocoa boys dokážu všetko a samozrejme LGBT. Aj keď by si človek toto odmyslel, nie je čo hodnotiť pretože toto môže upútať tak trinásťročných harantov... ()

Necrotongue

S těmi čtyřiceti procenty jsem situaci evidentně podcenil, vždyť už ani nejsou v menšině. Děj páté epizody za moc nestál, hlavní "hrdina" si místo pěkné holky vybral ošklivého chlapce a celkově tu bylo chlapců na můj vkus až příliš. Takže důvodem pro třetí kousek byl jednoznačně příspěvek Jamese Purefoye, ten mě málokdy zklame. ()

KukulienkaHO

Snaží sa to hrať na vážnu nôtu, ale je to trápne, nudné (úplne sa vytratil humor) a už to začína byť aj hnusné na pohľad. Množstvo postáv, ktorých nezaujímavé príbehy sa stále točia v kruhu - jak som písal pri predošlej epizóde, stáva sa z toho nekvalitná telenovela. A nechápem, prečo je to tak. Zatiaľ najhorší diel seriálu. ()

• Žlutý automobil, kterým přijel na návštěvu Otisův otec Remi (James Purefoy), je Ford Cortina Mk III ve verzi GT (Grand Touring). Třetí generace Fordu Cortina se vyráběla mezi lety 1970–1976. (J.F.B.)