Emma, Norman a Ray, nejchytřejší děti v sirotčinci Grace Field House, si nemohou na svůj život stěžovat. Přestože nepoznali své rodiče, starostlivá paní, kterou nikdo nenazve jinak než "Máma", jim dopřává všechno pohodlí, po kterém by místní děti mohly toužit: Čisté oblečení, dobré jídlo a vzdělání. Jediné nastolené železné pravidlo je nevzdalovat se od sirotčince. Ne všechno je totiž tak idylické, jak by první pohled naznačoval, což se brzo zvědaví Emma a Norman dozví, když se rozhodnou okusit zakázané ovoce a vypraví se za bránu jejich doposud poznaného světa. (Scalpelexis)

Recenzie používateľa Dody345 k tomuto seriálu (2)

Episode 4 (2021) (S02E04)

První série se docela věrně držela předlohy a po prvních dvou dílech druhé série to vypadalo, že to tak bude pokračovat, jenže už ve třetím díle byli nějaké zásadnější věci jinak a autoři čtvrtého dílu jakoby neviděli mangu ani z rychlíku a napsali si to podle sebe. Těm co nečetli mangu se to možná může líbit, ale jelikož já mangu čtu, tak mám srovnání a předloha je teda mnohem lepší. Seriál se začal ubírat úplně jiným směrem, takže jsem zvědavý co z toho nakonec bude. Na další díl se asi podívám, ale už to nebude s nějakým extra nadšením či nedočkavostí. ()

Episode 5 (2021) (S02E05)

U předchozího dílu jsem psal, že jsem zvědavý jakým směrem se bude seriál dále ubírat, neboť od třetího dílu se autoři vykašlali na nějakou předlohu a jdou si vlastním směrem. No a ukazuje se, že to je špatný směr. Samotná manga je super a kdyby prostě pokračovali podle ní, tak by to bylo mnohem lepší, takhle je to jenom zvláštní. Postavy už nejsou ani moc sympatické (v manze je mám strašně rád), démoni vypadají divně a celkově je ten příběh takový zvláštní. Upřímně další díl už si pravděpodobně nedám. Možná časem někdy v budoucnu, kdy naberu dostatek odvahy k tomu, abych si kazil parádní předlohu. ()