Zaks

občas sa nájde pár dobrých záberov (sniper proti celej jednotke), ale celkovo je to nudný indonézsky akčňák s drobnými sci-fi prvkami. Film vôbec nedrží pokope, jedna scéna ide za druhou bez nejakých záživnejších prepojení a k tomu spústa hlúpostí, len aby dej pokračoval podľa priania réžie. Do 46 minúty sa nič nedeje, to sa môže rovno pretočiť, potom som sa aspoň trochu pobavil. ()

Arsenal83

Film je v pohode na začiatku, keď sa to dialógovo rozbieha a potom, keď sa tam objavuje (hoci stál sporadickejšie) Julie Estelle, ktorá je dôkazom toho, že to ide aj bez nánosov make-upu, dvojmetrových umelých rias a machúľ na ksichte. Ono totiž ten vývoj za posledných 10 rokov sa tak splastikoval, že človek si pre prirodzenú ženskú krásu bude musieť chodiť čoraz viac na východ, až skončí niekde v Japonsku. Celkovo je film akčňákom, na ktorom mi vadila práve tá miestami prehnaná akcia. Samé búchačky, výbuchy, prestrelky, ruky v žalúdku. Ale príbehovo by som to uplne nezatracoval. ()

EvilPhoEniX

Obdivuhodný režisérský debut z Indonésie, který dává najevo, že jde natočit solidní rubačku i bez Tjahjanta či Evanse. Film se odehrává v roce 2031 na Jakartě, tedy v blízké budoucnosti. kde vládu řídí politická strana Piranas a tu se snaží svrhnout skupina revolucionářů, kterým bude vévodit Kongresman. Zklamalo mě, že Julie Estelle, což byla největším lákadlem celého filmu je trestuhodně nevyužitá a nedostane v akci žádný prostor a příliš mi neseděl "neviditelný muž", ikdyž rozumím, že pro Indonésii je film revoluční a snažili se zaujmout i Američany, takže tyhle Sci-Fi vychytávky celkem chápu, ale pro někoho to může být rušivý element. Najde se zde pár známých tváří z Raidů a potěší i nové tváře, které zaujmou svými bojovými schopnostmi. Přestřelky mě až tak nestrhly, ale jakmile došlo na souboje, tak jsem se příjemně vrněl blahem. Akce je fyzická, kontaktní, syrová a brutální jak je v Indonésii zvykem a je zde hodně soubojů v početné převaze (1 vs 5). Ve finále potěší i Stealth prvky alá Splinter Cell. Celkově vzato slušný film se solidním CGI, slušnými souboji a zajímavým příběhem, ale kdybych se chtěl v tom vrtat, tak chyb naleznu víc, ale není důvod když na film čekám 2 roky a dal mi to, co sliboval. 8/10. Asie letos zatím válí. ()

Marze

Foxtrot Six má své okamžiky s pár dobrýma myšlenkama a futuristickými technologiemi, ale tempo se vleče a příběh selhává v tom, aby udržel mou pozornost po celou stopáž. Film pro ty kdo mají rádi tzv. tenisové filmy. Jen se koukáte doprava a doleva, kde co vybuchlo. Za dvě hodiny stopáže se prakticky nepřestane střílet a nábojů je spotřebováno hodně. Zápletka je jednoduchá. Bývalý mariňák s přáteli bojují za záchranu Indonésie před nemilosrdným vůdcem politické strany. Odehrává se to v budoucnosti. Nejlepší postava pro mě byl Spec v podání Chicco Jerikho což je chlápek, který toho moc nenamluví , ale je hodně cool . Posledních 40 minut je z filmu nejsilnějších a film zde nahodí vyšší rychlost. Vizuální efekty jsou působivé. Vše směřuje k finální bitvě. Líbila se mi hláška "sněz nebo budeš sněden". ()

Kushina

Nebyl to špatný námět, ale režisér a herci na to zkrátka nestačili. Kolikrát až nelogické jednání hlavních aktérů a mnohokrát to působilo jako komedie. Na druhou stranu to vyvažovalo několik vážných a citových scén. Ačkoliv to byl takový trošku postapokalyptický film, tak se pořád snažil držet takové reality dnešní doby a lidskosti, pokud pomineme ty speciální obleky a pláště neviditelnosti jako v Harry Potterovi. Oddechovka na večer to nebyla špatná, ale odvařený jsem z toho nebyl. 45% ()

• V závěrečných titulcích jsou k vidění dvě krátké mezititulkové filmové scény. (Rominator)