Policajný dôstojník z Philadelphie bojuje s celoživotnou posadnutosťou, aby vystopoval tajomného sériového vraha, ktorého zločiny vzdorujú vysvetleniu. (dixx)

Dr.Gogo

Buldočí zarputilost policejního důstojníka, který obětoval celý život tomu aby zastavil záhadného sériového vraha ho zavede ke zdárnému konci, kde mu bude po zásluze vytlačeno lejno na hlavu. ()

Salsecnew

Poutavý, záhadný a napínavý snímek, šikovná zápletka a nápaditost! Moc se nám to líbilo, dal bych 4 hvězdičky, ale nevím, co bych snímku citelně vyčetl, takže nemám čím strhnout, tedy 5*****!!!!! ()

Tempter

Neuvěřitelná slátanina s bohužel v poslední době typickým netflixovsky propagandistickým vyzněním. Ještě pár takových "kousků" a začnu tomu věřit. Netlfix jde do kytek. ()

mdf

První hodina slušný napínák, pak se podřadilo a najelo se úplně na jiný mod a rychlost se vrátila až v samém závěru, i tak to bavilo. ()

SenseiTiger

Na začátku to vypadalo jako krimi thriller, kde prvních 30 minut bylo super. Bohužel potom se to přesunulo více do sci-fi a šlo to dolů, nakonec konec dával docela smysl a byl lepší. Film byl vizuálně a herecky zajímavý a hodně mi připomínal Predestination. Nakonec to byla fajn jednohubka, která ještě potřebuje doladit 5/10 ()

Tomgunses

Já tyhle blbosti s časovými posuny moc nemusím. Jen málokteré dilko, založené na podobných nesmyslech, je koukatelný. A tahle divnost mezi ně nepatří. Za určitou filmařskou zdařilost dávám 25 %. Ale dokoukáno jen s nejvyšším sebezapřením. ()