Policajný dôstojník z Philadelphie bojuje s celoživotnou posadnutosťou, aby vystopoval tajomného sériového vraha, ktorého zločiny vzdorujú vysvetleniu. (dixx)

Salsecnew

Poutavý, záhadný a napínavý snímek, šikovná zápletka a nápaditost! Moc se nám to líbilo, dal bych 4 hvězdičky, ale nevím, co bych snímku citelně vyčetl, takže nemám čím strhnout, tedy 5*****!!!!! ()

Tempter

Neuvěřitelná slátanina s bohužel v poslední době typickým netflixovsky propagandistickým vyzněním. Ještě pár takových "kousků" a začnu tomu věřit. Netlfix jde do kytek. ()

Rasokoule

Absolutně geniálně vytěžený nápad. Film měl svižné tempo, kvalitní dialogy a vynikal svojí přímočarou jednoduchostí. Boyd Holbrook do role detektiva prostě neskutečně sedí. Zde, ještě více než v Narcos, s ním jdeme ruku v ruce v honbě za "přízrakem" a je zajímavé sledovat vývoj jeho postavy, která postupně rezignuje na svůj zevnějšek s každým dalším zjevením assasína, ale v jádru se vlastně vůbec nemění.  Konec stručně, jednoduše a elegantně dovysvětlil podstatu filmu a nenechal příliš mnoho nedopovězených otázek. Pozn.:Absolutně nechápu ostatní hodnocení, skvělý nápad a geniální provedení. Na to jak Netflix filmy vůbec neumí, tenhle dával konečně smysl. ()

mdf

První hodina slušný napínák, pak se podřadilo a najelo se úplně na jiný mod a rychlost se vrátila až v samém závěru, i tak to bavilo. ()

SenseiTiger

Na začátku to vypadalo jako krimi thriller, kde prvních 30 minut bylo super. Bohužel potom se to přesunulo více do sci-fi a šlo to dolů, nakonec konec dával docela smysl a byl lepší. Film byl vizuálně a herecky zajímavý a hodně mi připomínal Predestination. Nakonec to byla fajn jednohubka, která ještě potřebuje doladit 5/10 ()

Tomgunses

Já tyhle blbosti s časovými posuny moc nemusím. Jen málokteré dilko, založené na podobných nesmyslech, je koukatelný. A tahle divnost mezi ně nepatří. Za určitou filmařskou zdařilost dávám 25 %. Ale dokoukáno jen s nejvyšším sebezapřením. ()