Nejluxusnější letecká společnost světa

• Veľká Británia The World's Most Luxurious Airline
všetky plagáty
Veľká Británia, 2018, 47 min

Sarah Alexander (rozprávač)

Slavné Singapore Airlines, které jsou propagovány jako jedny z nejprestižnějších luxusních aerolinií světa, nabízejí už dlouhá desetiletí prvotřídní služby pasažérům ze všech koutů naší planety. Avšak v posledních letech v důsledku stále sílícího konkurenčního boje sklouzla tato letecká společnost z čela žebříčku nejlepších na nižší pozici. Ovšem Singapore Airlines se rozhodly, že to tak nenechají a že se pustí do závodů se svými rivaly poskytujícími bezpříkladně přepychové služby, nevídané pohodlí a plní cestujícím, co jim na očích vidí, a vyšplhají se zpět na místo vedoucí společnosti na trhu civilních leteckých služeb, na něž si dělá zálusk mnoho konkurentů. Náš film je exkluzivní v tom, že dovoluje nahlédnout do zákulisí singapurských aerolinií a ukáže nám, jak daleko je společnost ochotna zajít, aby vyhověla vysokým nárokům svých zámožných klientů, jimž nabízí první poslední – od italských sedadel potažených pravou kůží až po skvělé pohoštění na úrovni kuchyně oceněné michelinskými hvězdami. (TV Spektrum)

ghatos

Docela vtipný dokument o specifickém leteckém produktu. Naznačená letecká válka v ultraluxusu mezi Singapore Airlines a Střednín východem + do toho úlisný gaylord, který přesně naplňuje klišé pro své zaměstnání... :) . Inu dnes se dá létat ultralevně i ultradraze. Už to není jen doprava sama o sobě, ale i částečně zábavní průmysl. 73%. ()

Marze

Pro me nove originalni tema. Asi bude hodne ekologickych kritiku,ale hlavnim ekologickym problemem je prelidneni,ktere se stale zhorsuje a ne letecky provoz. ()

NikiVai

Pro někoho možná zajímavý dokument, pro mě to bylo tak nějak podivně uchopené docela zajímavé téma, takže to vyznívalo jako o ničem. Jen z toho bylo cítit to zlaté pozlátko. ()