Nejluxusnější letecká společnost světa

• Veľká Británia The World's Most Luxurious Airline
všetky plagáty
Veľká Británia, 2018, 47 min

Sarah Alexander (rozprávač)

Slavné Singapore Airlines, které jsou propagovány jako jedny z nejprestižnějších luxusních aerolinií světa, nabízejí už dlouhá desetiletí prvotřídní služby pasažérům ze všech koutů naší planety. Avšak v posledních letech v důsledku stále sílícího konkurenčního boje sklouzla tato letecká společnost z čela žebříčku nejlepších na nižší pozici. Ovšem Singapore Airlines se rozhodly, že to tak nenechají a že se pustí do závodů se svými rivaly poskytujícími bezpříkladně přepychové služby, nevídané pohodlí a plní cestujícím, co jim na očích vidí, a vyšplhají se zpět na místo vedoucí společnosti na trhu civilních leteckých služeb, na něž si dělá zálusk mnoho konkurentů. Náš film je exkluzivní v tom, že dovoluje nahlédnout do zákulisí singapurských aerolinií a ukáže nám, jak daleko je společnost ochotna zajít, aby vyhověla vysokým nárokům svých zámožných klientů, jimž nabízí první poslední – od italských sedadel potažených pravou kůží až po skvělé pohoštění na úrovni kuchyně oceněné michelinskými hvězdami. (TV Spektrum)

Marze

Pro me nove originalni tema. Asi bude hodne ekologickych kritiku,ale hlavnim ekologickym problemem je prelidneni,ktere se stale zhorsuje a ne letecky provoz. ()

ghatos

Docela vtipný dokument o specifickém leteckém produktu. Naznačená letecká válka v ultraluxusu mezi Singapore Airlines a Střednín východem + do toho úlisný gaylord, který přesně naplňuje klišé pro své zaměstnání... :) . Inu dnes se dá létat ultralevně i ultradraze. Už to není jen doprava sama o sobě, ale i částečně zábavní průmysl. 73%. ()

NikiVai

Pro někoho možná zajímavý dokument, pro mě to bylo tak nějak podivně uchopené docela zajímavé téma, takže to vyznívalo jako o ničem. Jen z toho bylo cítit to zlaté pozlátko. ()